"Ameryka Express". Karolak chciał zabrać kogoś z rodziny, ale postawił jednak na przyjaciela. To znajomy ze studiów Woźniak-Starak

Tomasz Karolak do "Ameryki Express" początkowo chciał zabrać ze sobą brata, jednak ostatecznie postawił na przyjaciela podróżnika, Jakuba Urbańskiego. Jak się okazuje, to znajomy ze studiów Agnieszki Woźniak-Starak. Studiowali razem historię sztuki.

Już 5 września na antenie TVN zadebiutuje program "Ameryka Express". Wśród uczestników jest Tomasz Karolak. Aktor Południową Amerykę zwiedzał z przyjacielem, Jakubem Urbańskim, jednak w rozmowie z Plotkiem wyznał, że myślał o tym, by wziąć ze sobą brata.

Kuba był moim pierwszym typem. W międzyczasie zastanawiałem się jeszcze, czy nie zrobić bardziej rodzinnie tego wyjazdu, ale jednak trudności związane z wysokością przekonały mnie jednak do tego pierwszego pomysłu - mówił w rozmowie z Plotkiem Karolak.
Chciałem wziąć brata mojego [Piotra Karolaka - przyp. red], ale mój brat chyba by nie wytrzymał - dodał.

Podczas środowej konferencji prasowej programu Agnieszka Woźniak-Starak wspomniała, że studiowała z Jakubem Urbańskim, przyjacielem, którego zabrał Karolak. 

Razem studiowaliśmy historię sztuki. Ona się zupełnie nie spodziewała tego spotkanie a Ameryce. Nie jest tajemnicą, że Tomek przyjechał nieco później, więc ja byłem takim "jakimś nieznanym kolegą Karolaka", więc Agnieszka tak stanęła i mówi: "to ty jesteś tym nieznanym kolegą Karolaka" - opowiadał nam Urbański. 

Więcej na ten temat w naszym materiale wideo. 

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.