Bachleda-Curuś i Gortat planują ślub? Na uroczystości ma pojawić się Colin Farrell

Portal Pomponik.pl podaje, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat planują wziąć ślub. Ponoć ma pojawić się na nim były partner aktorki, Colin Farrell.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat długo żyli w związku na odległość. Jednak teraz kiedy koszykarz zmienił klub i przenosi się do Los Angeles, zakochani zamieszkają razem. Czyżby jednak zakochani planowali jeszcze poważniejszy krok, jakim jest małżeństwo?

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat staną na ślubnym kobiercu? 

Portal Pomponik.pl donosi, że Bachleda-Curuś i Gortat planują tradycyjny ślub w Polsce. Podobno na samej uroczystości ma pojawić się nie tylko rodzina młodych, ale również były partner aktorki - Colin Farrell

Zamieszkają razem w Los Angeles i planują wziąć ślub tradycyjny w Polsce, na którym bawić się będzie cała rodzina Alicji oraz... były partner Colin Farrell, z którym Ala po rozstaniu pozostaje w przyjacielskich stosunkach - donosi portal. 

Co o ślubie mówi Bachleda-Curuś i Gortat? 

Sami zainteresowani nie odnieśli się jednak do tych rewelacji i nie potwierdzili informacji o ślubie. Nie wiadomo więc, kiedy i gdzie dokładnie go wezmą. A może konsekwentnie będą utrzymywali swoją prywatność z dala od mediów i wezmą cichy ślub bez rozgłosu? 

Miejmy nadzieję, że szybko się o tym przekonamy i zobaczymy Alicję Bachledę-Curuś w pięknej białej sukni. 

Zobacz wideo

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.