Piotr Kraśko z rodziną pojechał na egzotyczne wakacje. Rajskie plaże, lazurowa woda, a dzieci uczą się nurkować

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko zorganizowali dzieciom wakacje marzeń. Cała rodzina nurkuje w oceanie, ogląda rafę koralową i pływa z żółwiami. Oglądamy zdjęcia, które wrzucają i szczerze zazdrościmy.

Piotr Kraśko i Karolina Ferenstein-Kraśko cale wakacje siedzieli z dzieciakami z Gałkowie, gdzie żona dziennikarza prowadzi stadninę. Teraz jednak wybrali się z nimi na Malediwy. Oboje pokazują atrakcje, które tam na nich czekały i jedno jest pewne: nie nudzą się wcale. Dzieci uczą się z mamą nawet nurkować!

Piotr Kraśko z rodziną na wakacjach

Piotr Kraśko, Karolina Ferenstein-Kraśko i ich dzieci swoje wczasy spędzają na Malediwach. Jak napisała sama pani Karolina w jednym z komentarzy pod zdjęciem męża, to ważne, bo w ten sposób pociechy poznają nowe miejsca:

Prawie całe wakacje byliśmy w Gałkowie, teraz na koniec trzeba było dzieciom świat pokazać!!!

Mamy nieodparte wrażenie, że już same wakacje w stadninie mamy są atrakcją, do której mało dzieci ma dostęp. Ale pociechom Piotra Kraśki niewątpliwie zazdrościmy, że rodzice postanowili w trakcie wakacji nauczyć je nurkowania. I to w tak pięknym miejscu jak Malediwy.

 

Nurkowanie to jeden z ulubionych sportów Karoliny Ferenstein-Kraśko. Jak sama pisze, bardzo się cieszy, że teraz może swoją pasją podzielić się z dziećmi, które szybko podłapały bakcyla:

Myślę, że tę niesamowitą przygodę zapamiętają na całe życie!!! Jeśli nie jeżdżę konno, to nurkuję, mój sport nr 2 to zrozumienie praw natury, niesamowitego żywiołu, który kryje się pod powierzchnią oceanu, fascynuje mnie porównywalnie jak galop czy skoki przez przeszkody. Zawsze marzyłam, żeby przekazać to dzieciom!!! Wreszcie się udało

W trakcie lekcji nurkowania rodzinie udało się spotkać kilka koników morskich, żółwia jedzącego śniadanie czy wielkie manty. Nie zapominajmy, że do tego mogli obejrzeć rafy koralowe.

Cała rodzina Kraśków spędza też sporo czasu na urokliwych plażach z białym piaskiem, z których świetnie widać lazurową wodę. Takie wakacje faktycznie można zapamiętać na całe życie.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.