Robert Janowski nie wytrzymał i zapowiada pozew przeciwko TVP. "Nie zostawię tak tego"

Po spekulacjach związanych z odejściem Roberta Janowskiego z programu "Jaka to melodia?", prezenter zapowiedział pozew przeciwko TVP i "SE".

Robert Janowski żegna się z programem "Jaka to melodia?". Już niebawem w roli prowadzącego zobaczymy Norbiego. I choć ta sytuacja jest jasna, w mediach pojawiają się kolejne rewelacje dotyczące konfliktu na linii Jacek Kurski - Robert Janowski.

Kiedy pojawiły się doniesienia, że TVP szykuje zmiany i Janowski odejdzie z "Jaka to melodia?", on i jego żona byli zaskoczeni tymi spekulacjami. Monika Janowska zdradziła wówczas, że nikt nie zaproponował jej mężowi współpracy przy zmianach. Innego zdania był Kurski. Prezes TVP utrzymywał, że z prezenterem prowadzone są rozmowy na temat odświeżonego programu

Niedługo później Monika Janowska upubliczniła prywatną rozmowę Janowskiego z Kurskim. Prezes miał zastraszać prowadzącego "Jaka to melodia?", groził, że "zostanie drugim Orłosiem czy Torbicką". TVP powtórzyła, że negocjowała z Janowskim, ale on nie był zainteresowany dalsza współpracą. Ponadto stacja dziwi się, że dziennikarz stawia telewizję w złym świetle.

Możemy jedynie stwierdzić, że z jego strony nie było woli współpracy. Pan Janowski nie zapoznał się z proponowanymi zmianami w programie, więc nie rozumiemy, skąd biorą się jego komentarze w tym zakresie - wyjaśnia centrum informacji TVP.

Co na to prezenter?

Potwierdzam, że nie wyraziłem woli współpracy przy nowym formacie programu "Jaka to melodia?". Nieprawdą jest, że podjąłem decyzję, nie zapoznawszy się ze zmianami - tłumaczy Janowski.

Robert Janowski zapowiada pozew

Wszystko wskazuje na to, że sprawę rozstrzygnie sąd. Robert i Monika Janowscy zapowiedzieli pozew.

Nikt i nic nam tego nie zepsuje, choć jest nerwowo. Wiadomości z pierwszych stron gazet, jakoby program "Jaka to melodia?" był ustawianą sektą, są kłamstwem i naruszają dobre imię moje i programu. Telewizja Polska była współproducentem teleturnieju i miała kontrolę nad całością, włącznie z castingami, uczestnikami i merytoryczną całością show. Nie zostawię tego tak, szykuję pozew - ujawnia Robert w rozmowie z Twoim Imperium. 

Jesteście ciekawi, jaki finał będzie miała ta sprawa?

Robert Janowski prowadził "Jaka to melodia?" przez 20 lat. Zmieniła się tylko fryzura. Pamiętacie jego długie włosy?

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.