Wiemy, kto zastąpi Janowskiego w "Jaka to melodia?". Zmieni się nie tylko gospodarz

Jak informuje portal wirtualnemedia.pl, Norbi będzie nowym prowadzącym program "Jaka to melodia?". Zmieni się także formuła programu. Mają się w niej pojawić piosenki disco-polo.

W tym roku program "Jaka to melodia?" obchodzi 21. urodziny. Jednak niebawem zabraknie w nim Roberta Janowskiego, który prowadził show od samego początku istnienia. Prowadzący nie zgodził się na zaproponowane mu przez Telewizję Polską nowe warunki pracy. Piosenkarz wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia, że postanowił rozstać się z programem.

Norbi nowym prowadzącym "Jaka to melodia?"

Jak donosi portal wirtualnemedia.pl, nowym prowadzącym muzyczny program będzie Norbert "Norbi" Dudziuk. Co ciekawe, casting miała wygrać Halina Mlynkova, jednak ta w ostatniej chwili zrezygnowała z tej funkcji i tym samym ustąpiła miejsca Norbiemu.

W mediach pojawiła się też informacja, że twórcy programu pracują ponoć nad jego nową formułą. Już na jesieni w programie mają pojawić się piosenki disco-polo. TVP na razie nie potwierdziło tych informacji. Wiadomo jednak, że stacja zerwała umowę z Media Corporation, dotychczasową firmą odpowiedzialną za produkcję show. Od tej pory sama będzie realizować program.

 

Robert Janowski kontra "Super Express"

"Super Express" od kilku tygodni publikuje serię artykułów, która uderza w firmę Media Corporation (która produkowała "Jaka to melodia?") i tym samym w Roberta Janowskiego. Tabloid poinformował, że firma ta miała przekazywać uczestnikom listę piosenek (sugerując, że wszystko było ustawione), a Janowski miał rocznie zarabiać milion złotych. Przez spekulacje dziennikarzy, zarządzono audyt, który sprawdzi, na jakiej podstawie wybierano uczestników. Audyt ma też na celu sprawdzenie, czy wszyscy uczestnicy mieli równe szanse. Robert Janowski na Facebooku napisał, jak to wszystko wygląda. 

Jestem w szoku! Jestem zbulwersowany, załamany i w totalnym, ogromnym szoku. Przecież @TVP (razem z MC) była współproducentem programu JTM - nazwiska i wybór zawodników odbywał się z udziałem pracowników Telewizji! Niezależnie od tego, nabór był zgodny z regulaminem, a TVP miała obowiązek nadzoru przeprowadzanych castingów i wielokrotnie kontrolowała przebieg teleturnieju w tym zakresie! - czytamy na jego profilu.

Janowski nie zgodził się też ze spadkiem oglądalności.

Spadek oglądalności? Błagam! Po tylu (21) latach "Jaka to Melodia?" został uznany za najlepszy program rozrywkowy ostatniego dwudziestolecia. A i w tym roku JTM dała TVP pozycje lidera na rynku wśród wszystkich widzów. Po co te manipulacje? Po co te kłamstwa? Opanujcie się? To smutne. Po tylu latach... - dodał.

Żona Roberta Janowskiego ujawnia kulisy rozmowy z Jackiem Kurskim 

Monika Janowska, żona i menedżerka Roberta Janowskiego postanowiła ujawnić, jak prezes Kurski chciał "negocjować" nowe warunki z prezenterem. 

Robert Janowski nie może się podpisać pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przez lata przyzwyczaił widzów TVP. Podczas rozmowy z panem prezesem Jackiem Kurskim padło stwierdzenie, że jeśli Robert Janowski nie podpisze nowej umowy, to skończy jak Grażyna Torbicka i Maciej Orłoś. To naszym zdaniem próba zastraszenia, nie możemy się na nią zgodzić - powiedziała "Wirtualnym Mediom".

O przebiegu sprawy będziemy Was informować.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.