Edyta Górniak opiekuje się chorą mamą w szpitalu, a ona ją wychwala: "Każdemu życzę takiej córki"

Edyta Górniak porzuciła pracę na planie programu, kiedy dowiedziała się, że mama trafiła do szpitala. Piosenkarka nie odstępowała jej na krok, a Grażyna Górniak-Jasik nie szczędzi pochwał w rozmowie z "Super Expresem".

Edyta Górniak intensywnie opiekuje się swoją mamą Grażyną Górniak-Jasik. Matka artystki trafiła do szpitalu w Opolu po udarze.

Mama Edyty Górniak ją chwali

Edyta Górniak pojechała do szpitala prosto z planu programu. Piosenkarka przez cztery doby bez przerwy spędziła na oddziale u boku chorej. Robiła, co tylko mogła, żeby jej mama miała jak najlpeszą opiekę, w tym prosiła o pomoc najlepszych lekarzy.

Mama Edyty Górniak udzieliła wywiadu "Super Expressowi", w którym nie kryje wzruszenia:

Edyta nie odstępowała mnie na krok. Jest moim lekarstwem. Każdemu życzę takiej córki, a ja mam takie dwie – Edytkę i Gosię, która specjalnie przyleciała do mnie z Londynu.

Na tym jednak opieka Edyty Górniak się nie skończyła. Piosenkarka postanowiła zrobić mamie niespodziankę i specjalnie ściągnęła z obozu swojego syna. Allan zjawił się u babci z kwiatkami, a ona nie była w stanie ukryć wzruszenia:

Edyta Górniak czytała też swojej mamie życzenia zdrowia, które przesyłali jej fani. Do tego piosenkarka ustaliła szczegóły opieki nad mamą z resztą rodziny.

Umówiła się ze swoją siostrą, że kiedy będzie w Sopocie na festiwalu TOP Of The TOP, Małgorzata będzie u boku mamy. Mąż pani Grażyny dowozi jej do szpitala specjalne posiłki bez glutenu, na który jest uczulona - donosi dalej "Super Express".

Edyta tak wytrwale koczuje w szpitalu, że nawet jej nowy partner Mateusz Zalewski, pojechał ją tam odwiedzić z wielkim bukietem czerwonych róż.

Pani Grażynie życzymy dużo zdrowia, bo jak widać kochającą rodzinę już ma.

JAB

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Komentarze (20)
Mama Edyty Górniak chwali ją za troskę: "Każdemu życzę takiej córki"
Zaloguj się
 • B P

  Oceniono 13 razy 11

  Tyle lat pani Edyta odcinała się od matki i rodziny a teraz medialna miłość i poświęcenie. Ciut to niesmaczne...

 • Gość: Edi

  Oceniono 6 razy 6

  A przez tyle lat nie chciała matki znac nawet jak byla chora Edyta jej nie odwiedzała masakra ona jest jak chorągiewka

 • Gość: henryka

  Oceniono 1 raz 1

  Ale drogie panie trzeba poznac całą prawde i potem osądzac! pogodziły się i to sie liczy jak dobrze pogrzebiecie w inter. to znajdziecie to Edyta wybaczyła mamie i o to chodzi zeby umieć sobie wybaczać!

 • Gość: Janusz

  Oceniono 1 raz 1

  Edyciu, mogę Cię adoptować?

 • eurotram

  Oceniono 1 raz 1

  "Każdemu życzę takiej córki"

  Pani Górniak-Jasik,a ładnie to tak złorzeczyć obcym ludziom,którzy nic pani nie zrobili?!

 • Gość: Grappo

  0

  Gorniak wybaczyla matce ,tylko dlatego bo ta kobieta jest zbyt bardzo schorowana i po prostu Edyta nie chce miec jej na sumieniu..Edyta byla zbyt mocno zaraniona przez matke,dlatego ich relacje byly dosc trudne.Wcale sie nie dziwie,ze Edyta przez dlugie lata nie wybaczala swojej matce .).

 • Gość: Beata z Radomia.

  0

  Owszem ,mozna wybaczyc, ale nie zapomni sie krzywdy ktora z pewnoscia odbija sie na dalszym zyciu Edyty Gorniak.Ta kobieta naprawde nie zaznala matczynej milosci .

 • Gość: Lol

  0

  Jedna głupsza od drugiej... Wszystko na sprzedaż, chciała zaistnieć w mediach i znaleźć wymówkę, że The Voice nie przedłużyło jej umowy. Żałosna baba

 • Gość: Jurek

  0

  Wstyd! Nawet chorą matkę do lansu wykorzystać!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX