Angelina Jolie na mieście z dziećmi. Dawno nie widzieliśmy jej tak radosnej. Uwagę skupia też Zahara

Angelina Jolie wyszła z dziećmi na zakupy, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Aktorka dawno nie wyglądała tak radośnie!

Jak podaje TMZ, Angelina Jolie wróciła do Stanów Zjednoczonych ze swoimi dziećmi. Powód? Dość prosty - nakaz sądowy. Zgodnie z poleceniem sędziego, aktorka musiała zjawić się w USA w minioną sobotę, by dzieci mogły spotkać się z tatą. Brad Pitt ma bowiem prawo do opieki nad nimi przez nie mniej niż 4 godziny co drugi dzień w dni szkolne i 12 godzin co drugi dzień w dni pozaszkolne. 

Być może batalia o dzieci między małżonkami nie jest już zaskakująca. Ciekawy jest jednak fakt, że Angelina Jolie dawno nie wyglądała tak radośnie i promiennie. Wybrała się na zakupy spożywcze wraz z trójką swoich dzieci - Zaharą, Knoxem i Vivienne, a ze sklepu wyszła z szerokim uśmiechem na ustach. Uwagę zwraca też to, jak obecnie wygląda Zahara, gdyż dawno nigdzie się nie pokazywała. Dziewczynka ma już 13 lat i bardzo wyrosła! 

Angelina Jolie i Brad Pitt 

Konflikt między Angeliną Jolie a Bradem Pittem nadal trwa. Aktorka oskarżyła go ostatnio o to, że nie wspiera finansowo swoich dzieci. Gwiazdor błyskawicznie odpowiedział, wysyłając do do Sądu Najwyższego w Los Angeles dokument, który ma potwierdzać, że przekazał Angelinie 1,3 mln dolarów na utrzymanie jej i szóstki dzieci. Ponoć pożyczył też żonie 8 mln dolarów na zakup domu.

Myślicie, że oni dojdą kiedyś do porozumienia? Na razie się na to nie zanosi.

JT

Więcej o: