Martyna Wojciechowska zapowiedziała, że robi nowy tatuaż. Teraz go pokazała. Ma dla niej szczególne znaczenie

Martyna Wojciechowska ostatnio poinformowała fanów, że robi nowy tatuaż. "Zgadniecie, co to?", napisała. Teraz już wszystko jasne!

Miłość Martyny Wojciechowskiej do tatuaży trwa nie od dziś. Skrzydła, które zdobią jej przedramiona, stały się na tyle popularne, że na ich podstawie stworzono specjalną kolekcję biżuterii. Ostatnio podróżniczka napisała na Instagramie, że robi kolejny tatuaż. Nie chciała początkowo zdradzić, co to będzie. Ale teraz już wiadomo!

Martyna Wojciechowska i jej nowy tatuaż

Na profilu Wojciechowskiej pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy, że na plecach wytatuowano jej wilka. Okazuje się, że ma dla niej szczególne znaczenie. 

WOLNOŚĆ i RODZINA to dla mnie najważniejsze wartości w życiu. Ten wzór musiał pojawić się na moim ciele. WILK jest symbolem SIŁY, WOLNOŚCI, LOJALNOŚCI i troski o WATAHĘ. Wilk to także wytrwałość i niezłomność. OD TERAZ NA ZAWSZE ZE MNĄ - napisała.

Na zakończenie wpisu dodała:

To jeszcze nie koniec niespodzianek…

Choć sporo osób myślało, że niespodzianką będzie tatuaż związany z Przemkiem Kossakowskim, już wszystko jasne. Wilk jest inspiracją kolejnej kolekcji biżuteryjnej marki, z którą współpracuje Martyna.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski 

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski są parą, choć niechętnie mówią o łączącej ich znajomości. Sporo powiedział wpis na Instagramie dziennikarza. Para ma poprowadzić wspólny program.

TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - komunikuje biuro prasowe TVN.

Martyna Wojciechowska zawsze chroniła swoją prywatność. Na konferencji ramówkowej TVN raczej unikała Kossakowskiego. Ba, para nawet na siebie nie patrzyła. Ale czujne oko fotoreporterów przyłapało ich na wspólnej pogawędce. 

JT

Więcej o:
Komentarze (68)
Martyna Wojciechowska pokazała nowy tatuaż. To dla Kossakowskiego?
Zaloguj się
 • antykonformista

  Oceniono 56 razy 38

  Nie bez powodu tatuaże były popularne w społeczeństwach pierwotnych, później w instytucjach totalnych a zarazem odosobnienia (więzienie, służba na statku).
  Zarówno w prymitywnym świecie pierwotnym, jak i wśród góra kilkudziesięciu osadzonych (czy to na okręcie, czy w więzieniu) trzeba się było czymś wyróżnić, a sposobów było mało - zostawały tatuaże.

  Dziś, choć ludzi są miliardy, to na wyciągniecie ręki - globalna wioska - więc i tatuaże wróciły do łask. Ludzie sami z siebie zrobili więźniów, więźniów socjal-mediów, rywalizacji, nieumiejętności wyróżnienia się poglądami, wszystko cedując na grupę.

  To jest takie żałosne... i do tego patrzeć jak inteligentni ludzie też to łykają. Po co myśleć, jak można kopiować. Jeszcze 15 lat temu ludźmi "ksero" się pogardzało, dziś są na topie.

 • Gość: e50504

  Oceniono 30 razy 20

  Wilk. No nieźle. Stylowo i oryginalnie, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś sobie wilka zrobił. Musi być że pani Martynka wyzwolona kobieta jest.

  Lubię tatuaże. Plebs i hołota sama się oznacza, od razu wiadomo gdzie nie bywać i kogo nie znać :D

 • karuzela65

  Oceniono 34 razy 18

  Jj odwalilo juz na calego. Nie wie jak stanąć, co zrobić. Niech tatuaż zrobi sobie na cipce, będzie wtedy ok. zrobi zdjęcie i zamiesci w sieci.

 • Gość: Ja

  Oceniono 34 razy 14

  ta pani taki Wiśniewski w spódnicy

 • norge

  Oceniono 17 razy 13

  Co to za moda na oszpecanie się rodem z bandyckiego półświatka?

 • Gość: agawa

  Oceniono 19 razy 13

  Zgrywa skromnisię, często robi z siebie cierpiętnicę, a parcie na szkło większe niż Lewandowska.

 • mario.wario

  Oceniono 27 razy 13

  co za pustak :D buuuhahaha.

 • Gość: Jola

  Oceniono 21 razy 13

  Ciekawe po co to robi ? czyżby wydawało się jej że jest piękniejsza,chyba raczej nic z tych rzeczy, pamiętam swego czasu jak mięso w sklepach często było z takimi tatuażami na niebiesko czyżby taki trend przeszedł na ludzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX