"Ameryka Express". Uczestnicy mogli zginąć. Ich autobus spadł w przepaść. Woźniak-Starak: Dzwoniłam do domu z płaczem

Przed nami "Ameryka Express". W zwiastunie programu widać, jak autobus uczestników spadł w przepaść. Podczas kręcenia show było naprawdę niebezpiecznie.

"Ameryka Express" rusza we wrześniu. Pierwszy odcinek zobaczycie 5.09. o godzinie 21:30 na antenie TVN. W programie wezmą udział: Lara Gessler z przyjacielem Piotrem Sałatą, Aleksandra Domańska z bratem Dawidem Domańskim, Filip Chajzer z ojcem Zygmuntem Chajzerem, Fit Lovers, czyli Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz, Magda Steczkowska z mężem Piotrem Królikiem, Tomasz Karolak z kolegą Jakubem Urbańskim, Maciej Musiałowski z koleżanką Anną Małysą, Katarzyna Meller z przyjaciółką Moniką Zagajewską.

"Ameryka Express": Agnieszka Woźniak-Starak zdradza szczegóły. Było niebezpiecznie! 

Widzowie mogą już zobaczyć zwiastun popularnego show. Wynika z niego, że w programie bywało bardzo niebezpiecznie. Autobus, którym uczestnicy mieli jechać nad przełęczą na wysokości 4700 metrów, spadł w przepaść. Na szczęście gwiazdy i ich partnerzy wybrali inny transport.

Wiecie, że ten autobus, którym chcieliście jechać, spadł w przepaść? Miał wypadek - mówi w nim do uczestników Agnieszka Woźniak-Starak.

Ameryka ExpressAmeryka Express materiały promocyjne TVN

Zwiastun możecie zobaczyć w wideo, które dołączyliśmy do artykułu.

Prowadząca program w rozmowie z Plejadą zdradziła, jak to się stało, że uczestnicy mieli wsiąść do tego autobusu. 

To był jeden z najtrudniejszych dla nas dni. Musieliśmy przedostać się nad przełęczą na wysokości 4700 metrów. Jechaliśmy tę drogę 7 godzin. Tę samą drogę musieli pokonać uczestnicy. Mieli złapać rejsowy autobus, który przewozi miejscową ludność. Ten autobus rzeczywiście spadł w przepaść. Wtedy chcieli zrezygnować z programu. Ktoś nad nimi musi czuwać, że jednak nie wsiedli do tego autobusu - wyznała.

Agnieszka Woźniak-Starak dodała, że jej samej było niekiedy naprawdę trudno.

Ja po raz pierwszy miałam takie kryzysy. I przyznam, że dzwoniłam do domu z płaczem, że jest tak ciężko i chciałabym już wracać.

"AMERYKA EXPRESS": zobacz zdjęcia uczestników >>>>>>

Będziecie oglądać program?

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.