Monika Janowska oburzona tym, co pokazano w "Wiadomościach". "OSZUSTWO bez mrugnięcia okiem!". Padły mocne oskarżenia

Monika Janowska na Facebooku wyraziła swoje zdanie po emisji sobotniego wydania "Wiadomości". Stacja w sobotę przypomniała jej problemy z prawem, które miała w 2013 roku.

Od kilku tygodni toczy się sprawa dotycząca Roberta Janowskiego i jego przyszłości w programie "Jaka to melodia?". Prezenter ostatecznie podjął decyzję, że po 21 latach rezygnuje z prowadzenia show. Teraz stacja uderzyła w jego żonę.

Monika Janowska oburzona działaniami TVP

5 lat temu w "Super Expressie" pojawiły się doniesienia, że partnerka Janowskiego i jej koleżanka, Janina Drzewiecka, mają problemy z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Były podejrzane o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie. Żona Janowskiego została niesłusznie oskarżona, sprawa skończyła się w sądzie. Janowska wygrała z tabloidem, jednak TVP przy okazji wojny z byłym już prowadzącym "Jaka to melodia?" przytoczyły tamtą historię.

Janowska na Facebooku odniosła się do zachowania władz stacji:

Dobra! Jedziemy z tym ,,koksem"! Udostępniamy, ile się da! Raz już milczałam. Klasę mi się pokazywać chciało. Tym razem nie mam zamiaru! - zaczęła wpis.

Po tym wyraziła swoją opinię na temat TVP i tabloidów. Użyła mocnych słów i nazwała ich "manipulantami", "kłamcami" oraz "oszustami". Wyśmiała to, że przedstawili nieprawdziwe informacje ze sprawy, która zakończyła się prawomocnym wyrokiem:

se.pl, TVP1 - oficjalna strona, tvp.info i Wiadomości TVP - MANIPULANCI! KŁAMCY! OSZUŚCI! (...) TVP1 - oficjalna strona , se.pl - nie wstyd WAM okłamywać Waszych telewidzów i czytelników! MANIPULOWAĆ ludźmi, którzy, resztkami sił, ale jednak, wciąż WAM wierzą! SKANDAL! W biały dzień! OSZUSTWO bez mrugnięcia okiem!!! - napisała (zachowana pisownia oryginalna).

Użytkownicy Facebooka wyrazili swoje wsparcie oraz zapewniają, że prawda zwycięży:

Pani Moniko, prawda zwycięży, nawet w TVPIS.
Jesteśmy z Wami.
P.Moniko jestem z Wami, TVP jeszcze tego słono pożałuje - wspierają Janowską.

Robert Janowski rezygnuje z prowadzenia "Jaka to melodia?"

Na początku sierpnia pojawiły się pierwsze doniesienia o zmianach w programie "Jaka to melodia?". Producenci mieli ponoć zwolnić Roberta Janowskiego, o czym on dowiedział się z rozmowy telefonicznej ze znajomą osobą. Prezenter kilka dni temu wydał oświadczenie na Facebooku, że sam rezygnuje z prowadzenia programu. Jak na razie nie wiadomo, kto go zastąpi i czy w ogóle będą kręcone nowe odcinki. Wyobrażacie sobie show bez niego?

AW

Więcej o:
Komentarze (92)
Monika Janowska oburzona tym, co pokazano w "Wiadomościach". Użyła mocnych słów
Zaloguj się
 • Gość: A.

  Oceniono 101 razy 77

  Abstrahując odmsympatii czy antypatii do Jaowskiego, to metody TVPiS ma naprawdę hitleroswkie... żeby wyciągać jakieś stare historie żony? Serio?

 • Gość: Trala lala

  Oceniono 63 razy 51

  Janowski powinien był odejść z programu, kiedy kur-wizja zamierzyła się na niego po raz pierwszy, w końcu był świadom, co się dzieje... dzisiaj nie zostawią na nim suchej nitki i jeszcze oskarżą o jakieś przestępstwo ;) wszystko, czego Partia się dotknie zamienia się w... goowno :(

 • Gar Gur

  Oceniono 58 razy 46

  Zlota rybko moje trzecie ostatnie zyczenie brzmi....: chcialbym zeby mi na stare lata jeszcze raz po raz ostatni ch..j zagrał... i puuuuuuu z krzaków wyłazi Kurski z gitarą.

 • sacc77

  Oceniono 49 razy 41

  A ozwać szambonurków Kurskiego i jego osobiście o ochronę dóbr osobistych i zażądać zadośćuczynienia w wysokości standardowej dla takich spraw w USA - w miarę możliwości - przed tamtejszym sadem. Ja Kurski będzie musiał sprzedać nowiutki domek oraz żonę na dodatek aby się wypłacić to i tak będzie dla tej hieny zbyt łagodny wymiar kary.

 • huuump

  Oceniono 47 razy 37

  Po prostu Kur(e)skiego Telewizja, to i metody podobne.

 • Gość: Crimson

  Oceniono 42 razy 36

  Będzie nowa odsłona programu.
  Jaka to pieśń kościelna.
  Gwarantowana gigantyczna widownia.

 • mikroolbrzym

  Oceniono 40 razy 32

  za chwilę, drogie dzieci, dowiecie się jak to było za komuny. kto nie z nami - ten przeciw nam!

 • Elfi A

  Oceniono 45 razy 31

  Janowski przymilał się do nowej władzy, a ta teraz załatwiła go bez mydła. Trzeba było od razu podziękować nowej władzy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX