Monika Janowska oburzona tym, co pokazano w "Wiadomościach". "OSZUSTWO bez mrugnięcia okiem!". Padły mocne oskarżenia

Monika Janowska na Facebooku wyraziła swoje zdanie po emisji sobotniego wydania "Wiadomości". Stacja w sobotę przypomniała jej problemy z prawem, które miała w 2013 roku.

Od kilku tygodni toczy się sprawa dotycząca Roberta Janowskiego i jego przyszłości w programie "Jaka to melodia?". Prezenter ostatecznie podjął decyzję, że po 21 latach rezygnuje z prowadzenia show. Teraz stacja uderzyła w jego żonę.

Monika Janowska oburzona działaniami TVP

5 lat temu w "Super Expressie" pojawiły się doniesienia, że partnerka Janowskiego i jej koleżanka, Janina Drzewiecka, mają problemy z amerykańskim wymiarem sprawiedliwości. Były podejrzane o kradzież ubrań ze sklepu na Florydzie. Żona Janowskiego została niesłusznie oskarżona, sprawa skończyła się w sądzie. Janowska wygrała z tabloidem, jednak TVP przy okazji wojny z byłym już prowadzącym "Jaka to melodia?" przytoczyły tamtą historię.

Janowska na Facebooku odniosła się do zachowania władz stacji:

Dobra! Jedziemy z tym ,,koksem"! Udostępniamy, ile się da! Raz już milczałam. Klasę mi się pokazywać chciało. Tym razem nie mam zamiaru! - zaczęła wpis.

Po tym wyraziła swoją opinię na temat TVP i tabloidów. Użyła mocnych słów i nazwała ich "manipulantami", "kłamcami" oraz "oszustami". Wyśmiała to, że przedstawili nieprawdziwe informacje ze sprawy, która zakończyła się prawomocnym wyrokiem:

se.pl, TVP1 - oficjalna strona, tvp.info i Wiadomości TVP - MANIPULANCI! KŁAMCY! OSZUŚCI! (...) TVP1 - oficjalna strona , se.pl - nie wstyd WAM okłamywać Waszych telewidzów i czytelników! MANIPULOWAĆ ludźmi, którzy, resztkami sił, ale jednak, wciąż WAM wierzą! SKANDAL! W biały dzień! OSZUSTWO bez mrugnięcia okiem!!! - napisała (zachowana pisownia oryginalna).

Użytkownicy Facebooka wyrazili swoje wsparcie oraz zapewniają, że prawda zwycięży:

Pani Moniko, prawda zwycięży, nawet w TVPIS.
Jesteśmy z Wami.
P.Moniko jestem z Wami, TVP jeszcze tego słono pożałuje - wspierają Janowską.

Robert Janowski rezygnuje z prowadzenia "Jaka to melodia?"

Na początku sierpnia pojawiły się pierwsze doniesienia o zmianach w programie "Jaka to melodia?". Producenci mieli ponoć zwolnić Roberta Janowskiego, o czym on dowiedział się z rozmowy telefonicznej ze znajomą osobą. Prezenter kilka dni temu wydał oświadczenie na Facebooku, że sam rezygnuje z prowadzenia programu. Jak na razie nie wiadomo, kto go zastąpi i czy w ogóle będą kręcone nowe odcinki. Wyobrażacie sobie show bez niego?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.