Ed Sheeran wystąpi drugi raz w Warszawie. Znamy jego żądania przed koncertem. Zaskakująco skromne!

Ed Sheeran w Warszawie zagra drugi raz 12 sierpnia. Jak to gwiazda, ma swoje zachcianki i przed koncertem potrzebuje kilku rzeczy w garderobie. Ale to zaskakująco skromne wymagania.

Ed Sheeran w Warszawie wystąpi 12 sierpnia po raz drugi przed polską publicznością na Stadionie Narodowym. Przedstawił polskim organizatorom tak zwany rider, czyli listę rzeczy, które mają się koniecznie znaleźć w jego garderobie przed występem.

Pamiętacie, że 30 czerwca Beyonce chciała m.in. mieć czerwony papier toaletowy? To teraz wymagania Eda was zaskoczą prostotą - mimo tego, że poprosił o bardzo specyficzny rodzaj miodu sprowadzanego tylko z Nowej Zelandii.

Ed Sheran - jakie ma żądania?

Ed Sheeran ma bardzo skromne potrzeby. Piosenkarz poprosił, żeby w jego pokoju na pewno nie zabrakło... picia. Zażądał sześciopaku zwykłej Coca-Coli, dietetycznej coli bez cukru, pomarańczowej Fanty i Sprite'a. Najbardziej ekstrawaganckie zachcianki Eda Sheerana to słoik miodu Manuka i butelki z Robinsons Squash - czytamy na WP.pl.

Przy czym warto podkreślić, że Robinsons Squash to wcale nie jest żaden fikuśny alkohol, a owocowy syrop bez cukru do rozpuszczania w wodzie. Jedyny problem w tym, że nie sprzedaje się go w Polsce.

Sprawdziliśmy za to, ile w Polsce kosztuje miód Manuka i faktycznie - tani nie jest. Najmniejszy dostępny na stronie producenta słoiczek kosztuje w promocji 134 złote. Za pół kilograma tego miodu trzeba zapłacić ponad 400 złotych. Dlaczego? Bo to miód, który ma ponoć najlepsze właściwości wzmacniające i antyseptyczne na świecie. Dowcip polega na tym, że powstaje tylko w Nowej Zelandii i tylko z określonych krzewów - manuka. 

 


Pamiętamy, że nie tak dawno temu - bo pod koniec czerwca - w Warszawie pojawiła się Beyonce i jej wymagania były iście gwiazdorskie. Piosenkarka zażyczyła sobie m.in. tytanowych słomek za trzy tysiące złotych oraz tego, by jej garderoba była koniecznie pomalowana na biało. Miały być też białe zasłony i skórzane sofy. Deski toaletowe musiały być wymienione na nowe - więcej przeczytacie TUTAJ.

Ed Sheeran w Warszawie

Ed Sheeran zagra w Warszawie aż dwa koncerty. Kiedy ogłoszono jego pierwszy występ, bilety rozeszły się błyskawicznie. Dlatego organizatorzy zdecydowali się na drugi występ następnego dnia. Na pierwszym koncercie w Warszawie Ed urzekł publiczność i pojawił się na scenie w koszulce z białym orzełkiem.

JAB