TVP przeprowadzi audyt w "Jaka to melodia?". Janowski: Jestem zbulwersowany, załamany i w totalnym szoku

Robert Janowski po 21 latach zrezygnował z prowadzenia programu "Jaka to melodia?". Teraz chce pozwać "Super Express", który opisał sporo zastrzeżeń związanych z produkcją.

Ostatnie tygodnie nie były łatwe dla Roberta Janowskiego. Przez przypadek dowiedział się o tym, że władze zamierzają zwolnić go z programu "Jaka to melodia?", później podjął decyzję, że sam odchodzi. Na Facebooku odniósł się do zarzutów, które pojawiły się w "Super Expressie".

Zobacz też: TVP ma nowy pomysł na "Jaka to melodia?". Są kandydatki na miejsce Roberta Janowskiego. Zabrał głos. "Pojechali po całości"

Robert Janowski odchodzi z "Jaka to melodia?"

Przez spekulacje, które wysunęli dziennikarze tabloidu, zarządzono audyt. Ma on na celu sprawdzenie, na jakiej podstawie wybierano uczestników, którzy często pojawiali się kilkakrotnie. Przy okazji chcą sprawdzić, czy wszyscy mieli równe szanse i czy zwycięzcy wygrywali sprawiedliwie. Janowski napisał post na Facebooku, w którym opisał, jak to wszystko wygląda:

Jestem w szoku!!! Jestem zbulwersowany, załamany i w totalnym, ogromnym szoku - pisze poruszony.
Przecież @TVP (razem z MC) była współproducentem programu JTM - nazwiska i wybór zawodników odbywał się z udziałem pracowników Telewizji!!! Niezależnie od tego nabór był zgodny z regulaminem, a TVP miała obowiązek nadzoru przeprowadzanych castingów i wielokrotnie kontrolowała przebieg teleturnieju w tym zakresie! - czytamy na jego Facebooku.

Nie zgodził się także z zarzutami, że program odnotował spadek oglądalności:

Spadek oglądalności? Błagam! Po tylu (21) latach @Jaka to Melodia? został uznany za najlepszy program rozrywkowy ostatniego dwudziestolecia. A i w tym roku JTM dała TVP pozycje lidera na rynku wśród wszystkich widzów. Po co te manipulacje? Po co te kłamstwa? Opanujcie się? To smutne. Po tylu latach... - napisał.

Przytoczył też list od fanów programu, którzy przesyłają mu słowa wsparcia i zwracają się do produkcji, żeby nie zabierali im ulubionego prowadzącego.

Robert Janowski

Robert Janowski kilka dni temu wydał oświadczenie na Facebooku, że rezygnuje z prowadzenia programu "Jaka to melodia?". Jak na razie nie wiadomo, kto go zastąpi. Wyobrażacie sobie show bez niego?

AW

Więcej o:
Komentarze (154)
Robert Janowski odnosi się do informacji o audycie programu "Jaka to melodia?"
Zaloguj się
 • marc.pl

  Oceniono 154 razy 114

  Szaleńcy z PiS w Janowie Podlaskim też zrobili audyt stajniom konia arabskiego nic nie znaleźli ale wywalili cały zarząd wstawiając na ich miejsce swoich pachołków którzy nawet osła w życiu na oczy nie widzieli. Efekt już widać - wielomilionowe zadłużenie i perspektywa upadłości.

 • kocurimysza

  Oceniono 82 razy 58

  RYDZYK NA ZMIANE Z KACZYNSKIM BEDA PROWADZIC , czasam antoni macierewicz odczyta przed kazdym programem liste poleglych w Smolenski i Zolniezy przekletych . tak zakonczy sie program AMEN .

 • Gość: urszula

  Oceniono 79 razy 43

  to jest zwykle dranstwo , jak mozna tak traktowac czlowieka , szanowanego , lubianego prowadzacego przez tyle lat program , przeciez tyle czasu i swego zamilowania do muzyki przekazal widzom , dlaczego nie szanujemy ludzi za ich poswiecenie , pasje tylko tak latwo przychodzi niektorym opluwanie i szkalowanie. P. Robert to sympatyczny czlowiek , milo ogladalo sie ten program z jego udzialem .

 • wk-19

  Oceniono 43 razy 31

  Przecież to dobra zmiana! Masz co chciałeś. A gdzie konkurs piosenek o prezesie z kurski w tle ? Dupek nie rozumie!.

 • aa1000

  Oceniono 38 razy 30

  Przecież od 3 lat wiadomo, że pan Janowski psuje image TVPiS.

 • vito60

  Oceniono 43 razy 29

  Widzisz Robert, trzeba było napisać wypowiedzenie w dniu objęcia rządów w podsumowaniu TV przez amoralnego osobnika, Jacka K.

 • zloty_cielec69

  Oceniono 55 razy 29

  jak spie..., to poproszą Janowskiego by wrócił. jak dyrektora stadniny w Michałowie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX