Ed Sheeran wystąpił w Warszawie. W koszulce z polskim akcentem! "Ten gość jest wyjątkowy"

Ed Sheeran w sobotę wystąpił na PGE Narodowym w Warszawie. Fani w mediach społecznościowych wyrażają swoje odczucia po koncercie i dziękują mu za to, że pojawił się w koszulce z orzełkiem.

Ed Sheeran w tym roku zagra aż dwa koncerty w Polsce. Jeden już za nami, drugi odbędzie się w niedzielę wieczorem. Fani są zachwyceni tym, jak piosenkarz zachował się na PGE Narodowym i jak podziękował Polakom. Zobaczcie, co piszą w mediach społecznościowych.

Ed Sheeran w Polsce

Ci, którzy byli pod sceną, nie ukrywają, że był to piękny wieczór. Byli pod wrażeniem tego, co zaprezentował na scenie. Opisują piosenkarza jako osobę wyjątkową, która potrafi porwać tłumy:

To co pokazał dziś Ed Sheeran na scenie, to był ogień! Ten gość jest wyjątkowy!
Ten koncert był przepiękny.
Co to był za koncert! @edsheeran porwał za sobą tłumy! - pisali rozentuzjazmowani fani na Twitterze.

Zwrócili także uwagę na to, że grając na bis, Ed Sheeran pojawił się w koszulce reprezentacji Polski. Podziękowali mu za to, że w tak wymowny sposób oddał hołd swoim fanom. Uznali też, że to bardzo miły gest z jego strony:

Ed Sheeran w Warszawie

Dziś wieczorem po raz drugi Ed Sheeran stanie na scenie w Warszawie. Przypomnijmy, że bilety na jego koncert w Polsce rozeszły się w ekspresowym tempie - w ciągu godziny sprzedano wszystkie.

AW

Więcej o: