Dziennikarze skontaktowali się z mężem Marty Kaczyńskiej. Piotr Zieliński zdradził płeć ich dziecka

Dziennikarze "Faktu" skontaktowali się z Piotrem Zielińskim. Mąż Marty Kaczyńskiej zdradził, że jego ukochana urodziła syna.

Marta Kaczyńska niedawno po raz trzeci została mamą. Ojcem dziecka jest trzeci mąż prawniczki, Piotr Zieliński. Radosną nowiną pochwaliła się starsza córka Marty. Nastolatka opublikowała zdjęcie maluszka na Instagramie. Nie ujawniła jednak płci i imienia.

Marta Kaczyńska urodziła syna

Po tym, jak dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z oddziałem położniczym w szpitalu w Gdańsku, gdzie Kaczyńska urodziła, powstały spekulacje, że prawniczka doczekała się syna. Punktem zaczepnym była niebieska opaska, jaką zauważono na rączce maluszka.

Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę - powiedział dr n. med. Maciej Socha, kierownik oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku.

Jednak wszelkie wątpliwości rozwiał mąż Marty, Piotr Zieliński. "Fakt" skontaktował się z biznesmenem, a ten potwierdził, że wraz z żoną zostali szczęśliwymi rodzicami chłopczyka.

To zdrowy, śliczny chłopczyk - skomentował biznesmen w ''Fakcie''.

Marta Kaczyńska - dzieci

Marta Kaczyńska po raz pierwszy została matką w 2003 roku, czyli rok po ślubie z pierwszym mężem, Pawłem Smuniewskim. W 2007 roku poślubiła Marcina Dubienieckiego, z którym ma córkę Martynę. Teraz powitała na świecie trzecie dziecko, którego ojcem jest biznesmen, Piotr Zieliński.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Marta Kaczyńska opublikowała nietypowe nagranie ze spaceru. Internauta pochwalił ją za dystans

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.