Dziennikarze skontaktowali się z mężem Marty Kaczyńskiej. Piotr Zieliński zdradził płeć ich dziecka

Dziennikarze "Faktu" skontaktowali się z Piotrem Zielińskim. Mąż Marty Kaczyńskiej zdradził, że jego ukochana urodziła syna.

Marta Kaczyńska niedawno po raz trzeci została mamą. Ojcem dziecka jest trzeci mąż prawniczki, Piotr Zieliński. Radosną nowiną pochwaliła się starsza córka Marty. Nastolatka opublikowała zdjęcie maluszka na Instagramie. Nie ujawniła jednak płci i imienia.

Marta Kaczyńska urodziła syna

Po tym, jak dziennikarze "Super Expressu" skontaktowali się z oddziałem położniczym w szpitalu w Gdańsku, gdzie Kaczyńska urodziła, powstały spekulacje, że prawniczka doczekała się syna. Punktem zaczepnym była niebieska opaska, jaką zauważono na rączce maluszka.

Pacjentka upoważniła do udzielania informacji jedynie swojego męża, więc nie mogę ujawnić płci dziecka. Natomiast nie jest żadną tajemnicą, że w naszym szpitalu, podobnie jak w wielu innych w Polsce, wszystkie dzieci płci męskiej otrzymują niebieskie, a dziewczynki różowe opaski na rękę - powiedział dr n. med. Maciej Socha, kierownik oddziału położniczo-ginekologicznego w szpitalu św. Wojciecha w Gdańsku.

Jednak wszelkie wątpliwości rozwiał mąż Marty, Piotr Zieliński. "Fakt" skontaktował się z biznesmenem, a ten potwierdził, że wraz z żoną zostali szczęśliwymi rodzicami chłopczyka.

To zdrowy, śliczny chłopczyk - skomentował biznesmen w ''Fakcie''.

Marta Kaczyńska - dzieci

Marta Kaczyńska po raz pierwszy została matką w 2003 roku, czyli rok po ślubie z pierwszym mężem, Pawłem Smuniewskim. W 2007 roku poślubiła Marcina Dubienieckiego, z którym ma córkę Martynę. Teraz powitała na świecie trzecie dziecko, którego ojcem jest biznesmen, Piotr Zieliński.

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS

Marta Kaczyńska opublikowała nietypowe nagranie ze spaceru. Internauta pochwalił ją za dystans

Więcej o:
Komentarze (114)
Dziennikarze skontaktowali się z mężem Marty Kaczyńskiej. Piotr Zieliński zdradził płeć ich dziecka
Zaloguj się
 • Gość: Aaaa

  Oceniono 35 razy 29

  No to bedzie Lech, na bank!

 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 36 razy 26

  Aleście pojechali po bandzie! Małżonek mógł podać płeć dziecka Marty Dubienieckiej, ale żeby od razu oznajmiać że to jest jego dziecko!

 • Gość: Qwerty

  Oceniono 33 razy 25

  Boszsz co on w niej widzi morda z silikonu obrzydliwa jest brzydka baba

 • Gość: :)

  Oceniono 34 razy 22

  Niech zrobi genetyczne, bo możliwe że nie jego. Katokurefka zaliczana przez wszystkich.

 • jr968

  Oceniono 29 razy 21

  Gdzie on ma oczy. No, chyba, że super charakter ma dziewczyna., Ale sądząc po historii jej życia i po charakterku wujka, to nie wiem...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX