Kossakowski i Wojciechowska unikali się przez całą ramówkę TVN. Nawet na siebie nie patrzyli. Ale w końcu przyłapano ich razem

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski przyszli na ramówkę TVN osobno. Ale po oficjalnej części konferencji poświęcili sobie trochę czasu.

W czwartek odbyła się konferencja jesiennej ramówki TVN. Na imprezie nie zabrakło największych gwiazd związanych ze stacją, w tym Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Choć dzisiaj każdy już wie, że tę dwójkę łączy uczucie, na konferencji zjawili się osobno, unikali się, a fotoreporterzy nie mieli okazji do zrobienia im wspólnego zdjęcia.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Jednak po oficjalnej części imprezy, para wrzuciła nieco na luz. Zakochani usiedli na boku i oddali się rozmowie.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Choć zachowali między sobą dystans, łatwo dostrzec, że czują się w swoim towarzystwie bardzo dobrze i zwyczajnie lubią ze sobą rozmawiać.

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski - program

Przypomnijmy, że od jakiegoś czasu krążą spekulacje o wspólnym programie tej dwójki. Kilka tygodni temu biuro prasowe TVN potwierdziło, że show jest na etapie przygotowań.

TTV przymierza się do wspólnego projektu Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego. Na dzień dzisiejszy wszystko jest na etapie wstępnych rozmów i jest zbyt wcześnie, by zdradzać szczegóły - ujawniło jakiś czas temu biuro prasowe TVN.

Jesteście ciekawi, co to będzie? My bardzo!

KS


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o: