Robert Janowski po 21 latach odchodzi z "Jaka to melodia?". Prowadzący wydał oficjalne oświadczenie

Robert Janowski postanowił pożegnać się z programem "Jaka to melodia" po 21 latach. Na swoim Facebooku napisał obszerny post, w którym m.in dziękuje widzom.

W tym roku program "Jaka to melodia" obchodzi 21. urodziny. Jednak niebawem zabraknie w nim Roberta Janowskiego, który prowadził show od samego początku istnienia. Piosenkarz wydał oficjalne oświadczenie, w którym wyjaśnia, że postanowił rozstać się z programem.

Robert Janowski odchodzi z "Jaka to melodia"

W swoim obszernym poście Robert odpowiada na tekst "Super Expressu". Tabloid zarzucił produkcji, że oszukują widzów, a uczestników określił jako "sekta".

Po pierwsze i najważniejsze- bardzo bardzo dziękuję za WSZYSTKIE e-maile, wiadomości, sms-y, zdjęcia, wspomnienia i słowa. Nie jestem w stanie odpisać , odpowiedzieć i porozmawiać z Wami – zabrakło dnia i siły. Ale obiecałem odezwać się tutaj, a, powtórzę to jeszcze raz, słowo moje "droższe pieniędzy". Dziękuję, że byliście ze mną i z programem "Jaka to Melodia?" przez te wszystkie lata. "Stuknęło" nam 21.

Robert Janowski tym samym odpowiedział na krzywdzącą publikację "Super Expressu". W dalszej części postu prowadzący podkreśla, że to uczestnicy grają w programie pierwsze skrzypce.

Nigdy nie byłem w programie najważniejszy. Zawsze, powtarzam, ZAWSZE liczyli się przede wszystkim nasi goście, zwodnicy i widzowie. I nic się nie zmieniło. Jesteście najlepsi. Bez WAS nie byłoby "Melodii". To dzięki Wam "JTM?" otrzymało tytuł "Najlepszego Programu Rozrywkowego". To dzięki WAM TVP1 uzyskała pozycję lidera rynku wśród wszystkich widzów. W imieniu Media Corporation, byłego już producenta teleturnieju, i swoim, serdecznie Wam za to dziękuję.

Na końcu poinformował, że zgodnie z umową, wystąpi jeszcze w 10 odcinkach.

Zgodnie z umową zawartą pomiędzy Media Corporation a TVP1 - oficjalna strona z poprzedniego sezonu pozostało 10 odcinków, które z przyjemnością dla WAS zagramy. Czyli jeszcze widzimy się na chwilę, MOI DRODZY. Dopiero potem się z Wami pożegnam. Póki co, życzę zdrowia, spokoju i słońca. Przyda się nam wszystkim. Do usłyszenia

Trudno wyobrazić sobie program "Jaka to melodia" bez Roberta Janowskiego. Nie wiadomo jeszcze, czy na jego miejscu zobaczymy innego prowadzącego.

KS

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.