Edyta Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z "The Voice Kids". Powód? Stan zdrowia mamy. Wiemy, kto ją zastąpi

Edyta Górniak w ostatniej chwili zrezygnowała z funkcji jurora w programie "The Voice Kids". Wydała oświadczenie, w którym tłumaczy, że zdecydowała poświęcić czas chorej mamie. Zastąpi ją Cleo.

W czwartek rozpoczęły się nagrania do nowej edycji programu "The Voice Kids". Za jurorskim stołem ponownie miała zasiąść Edyta Górniak. Jednak w ostatniej chwili gwiazda zrezygnowała z udziału w show. Za powód podała stan zdrowia swojej mamy. Na Facebooku wydała oficjalne oświadczenie.

Edyta Górniak zrezygnowała z "The Voice Kids"

Od kilku dni w mediach krążą informacje na temat złego stanu zdrowia mamy Edyty Górniak. Ponoć kobieta trafiła do szpitala z podejrzeniem udaru. Sytuacja okazała się na tyle poważna, że artystka zdecydowała się zrezygnować z funkcji trenera w show Telewizji Polskiej.

Kochani, niezależnie od naszych starań i planów, życie pisze własne scenariusze.. Zanim jeszcze zdążyłam podzielić się z Wami decyzją o udziale w nowej edycji ”The Voice Kids”, już musiałam z niej zrezygnować.To była bolesna decyzja. Dopóki nie spojrzałam w oczy Mamy... Dziś nadal ta decyzja pozostaje dla mnie trudna, ale wiem, że była konieczna - czytamy na Facebooku.

Dalej Edyta pisze o tym, że rodzina jest ważniejsza niż kontrakty.

Mam nadzieję, że gdybym kiedyś znalazła się w podobnej sytuacji, mój Syn także rzuciłby wszystko, aby dać mi siłę, uśmiech i wsparcie. Aby pokazać mi, że moje życie jest dla niego cenniejsze niż kontrakty. Tak samo jak ja dziś udowodniłam to mojej Mamie... Przepraszam wszystkie osoby współtworzące ten wspaniały program i bardzo dziękuję za słowa zrozumienia i wsparcia.

Na końcu gwiazda wspomina o zastępstwie w programie.

Całuję moich Fanów i Fanów tego programu. Być może spotkamy się w innym sezonie. A póki co przygotowałam za siebie zastępstwo i życzę sukcesu kolejnej edycji ”The Voice Kids”. Mam nadzieję, że rozumiecie moją decyzję. Dziękuję wszystkim lekarzom i pielęgniarkom za otoczenie wspaniałą opieką mojej Mamy.

Cleo za Górniak w "The Voice Kids"

Zastępczym jurorem, o którym wspomina Górniak, jest Cleo. Taką informację czytamy na profilu instagramowym "Pytania na śniadanie":

HOT NEWS. Cleo zostala trenerką najnowszej edycji "The Voice Kids".

Uważacie, że Cleo poradzi sobie w programie równie dobrze, co Edyta?

 


Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie>>>

KS