Prawniczka Jolie zrezygnowała z prowadzenia sprawy jej rozwodu?! "Napędza ją gniew i jest nierozsądna"

Podobno Angelina Jolie stwarza tyle kłopotów przy rozwodzie z Bradem Pittem, że doprowadziło to jej prawniczkę do rezygnacji z posady. Rzecznik aktorki zapewnia, że te doniesienia są wyssane z palca.

Rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta ciągle nie doszedł do skutku. Aktorzy są w trakcie ustalania szczegółów opieki nad swoimi dziećmi. Rozeszła się fama, że przez trudny charakter aktorki, jej przedstawicielka postanowiła zrezygnować z pracy przy tej sprawie.

Angelina Jolie zaprzecza, że jej prawniczka rzuciła pracę

W niedzielę zaczęły krążyć pogłoski, że rozwód Angeliny Jolie i Brada Pitta stał się tak toksyczny, że prawniczka Laura Wasser postanowiła rzucić pracę dla aktorki - donosił o tym głównie portal TMZ. 

Napędza ją gniew i stała się śmiesznie nierozsądna - donosi informator TMZ.

Mówiono też, że Jolie postanowiła zniszczyć jakiekolwiek relacje Pitta z szóstką ich wspólnych dzieci.

Rzecznik prasowy Angeliny Jolie stanowczo jednak zaprzeczył, że jej prawniczka rzuciła pracę - informuje ''People''. Przedstawiciel zapewnia, że rozwód i proces ustalania szczegółów opieki nad dziećmi wszedł właśnie na nowy etap i prawniczka będzie cały czas reprezentować Angelinę.

Prawdą jest, że aktorka zatrudniła jeszcze jedną firmę prawniczą, ale to podobno zupełnie normalne w tego typu sprawach na takim poziomie zaawansowania. Stąd jego zdaniem wzięły się plotki.

Walka Brada Pitta i Angeliny Jolie o dzieci

Brad Pitt długo nie mógł spotykać się ze swoimi dziećmi bez obecności psychologa po tym, jak Angelina Jolie oskarżyła go o agresywne zachowanie względem nieletnich.

W czerwcu Brad Pitt z kolei zablokował wyjazd sześciorga dzieci na plan filmowy z Angeliną Jolie. Aktorka ponoć była wściekła zakazem sędzi, ale postanowiła dla dobra rodziny porozumieć się w kwestii opieki z byłym mężem. Te ustalenia własnie teraz weszły na kolejny etap.

JAB