Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w "DD TVN" dogadywali się świetnie. Ale zdjęcia paparazzi spod studia mówią coś zupełnie innego

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zostali zaproszeni do studia "Dzień Dobry TVN". Wszystko wskazywało na to, że ich relacje są dobre. To wrażenie uległo zmianie, kiedy byli małżonkowie opuścili studio programu.

Grupa Bajm obchodzi 40-lecie działalności. Z tej okazji Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zostali zaproszeni do studia "Dzień Dobry TVN". Na wizji byli małżonkowie wymieniali anegdoty i wspominali początki zespołu. Nie dało się ukryć, że humory im dopisywały, a ich relacje są naprawdę dobre. Wszystko uległo jednak zmianie, kiedy piosenkarka i jej były partner opuścili studio programu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają złe relacje?

Fotoreporterzy przyłapali Beatę i Andrzeja, kiedy ci opuszczali budynek na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej. Uwagę zwrócił fakt, że byli małżonkowie wyszli oddzielnie. O ile piosenkarka uśmiechała się w stronę paparazzi, tak Pietras mknął pospiesznie do samochodu i ani myślał zerkać w obiektyw. Czyżby ich dobra relacja była tylko kreacją i próbą uciszenia plotek?

Przypomnijmy, że jakiś czas temu powstały spekulacje, jakoby Andrzej Pietras i brat Beaty Kozidrak chcieli za plecami artystki założyć drugi Bajm. Doniesienia potwierdził bratanek piosenkarki, Marcin Kozidrak.

Słyszałem od taty, że mieli takie plany i nad tym wspólnie pracowali. Ojciec wciąż komponował i miał masę piosenek w klimacie dawnego Bajmu. (...) Osobiście przestrzegałem tatę przed tym, bo uważałem, że to nie fair wobec siostry, ale on decydował dla kogo i z kim pracuje - powiedział.

Plotkowano, że drugą Beatą Kozidrak miała być Klaudia Karkut. Tygodnik "Twoje Imperium" skontaktował się z nią w tej sprawie.

Nie chciałabym zabierać już głosu w tej sprawie. Ale to fakt, Jarek zrobił ze mną nowy projekt. Nie nowy Bajm, ale zupełnie nowy zespół. Jarek był po rozmowach z Andrzejem Pietrasem, który miał być menedżerem. Ale z oczywistych względów to już zamknięty temat.

Co na to Beata Kozidrak? Gwiazda zaprzeczyła tym doniesieniom:

To bzdura! Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja - on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras 

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pobrali się w 1979 roku. Owocem ich małżeństwa są dwie córki: Katarzyna (ur. 1981 r.) i Agata (ur. 1993 r.). Na początku 2016 pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie, para początkowo zaprzeczała im. W lipcu małżonkowie rozwiedli się. Rozprawa trwała 10 minut.

KS

Tak źle Mołek jeszcze nigdy nie zaczęła wywiadu. Beata Kozidrak była wyraźnie zbita z tropu