Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w "DD TVN" dogadywali się świetnie. Ale zdjęcia paparazzi spod studia mówią coś zupełnie innego

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zostali zaproszeni do studia "Dzień Dobry TVN". Wszystko wskazywało na to, że ich relacje są dobre. To wrażenie uległo zmianie, kiedy byli małżonkowie opuścili studio programu.

Grupa Bajm obchodzi 40-lecie działalności. Z tej okazji Beata Kozidrak i Andrzej Pietras zostali zaproszeni do studia "Dzień Dobry TVN". Na wizji byli małżonkowie wymieniali anegdoty i wspominali początki zespołu. Nie dało się ukryć, że humory im dopisywały, a ich relacje są naprawdę dobre. Wszystko uległo jednak zmianie, kiedy piosenkarka i jej były partner opuścili studio programu.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mają złe relacje?

Fotoreporterzy przyłapali Beatę i Andrzeja, kiedy ci opuszczali budynek na rogu ulic Hożej i Marszałkowskiej. Uwagę zwrócił fakt, że byli małżonkowie wyszli oddzielnie. O ile piosenkarka uśmiechała się w stronę paparazzi, tak Pietras mknął pospiesznie do samochodu i ani myślał zerkać w obiektyw. Czyżby ich dobra relacja była tylko kreacją i próbą uciszenia plotek?

Przypomnijmy, że jakiś czas temu powstały spekulacje, jakoby Andrzej Pietras i brat Beaty Kozidrak chcieli za plecami artystki założyć drugi Bajm. Doniesienia potwierdził bratanek piosenkarki, Marcin Kozidrak.

Słyszałem od taty, że mieli takie plany i nad tym wspólnie pracowali. Ojciec wciąż komponował i miał masę piosenek w klimacie dawnego Bajmu. (...) Osobiście przestrzegałem tatę przed tym, bo uważałem, że to nie fair wobec siostry, ale on decydował dla kogo i z kim pracuje - powiedział.

Plotkowano, że drugą Beatą Kozidrak miała być Klaudia Karkut. Tygodnik "Twoje Imperium" skontaktował się z nią w tej sprawie.

Nie chciałabym zabierać już głosu w tej sprawie. Ale to fakt, Jarek zrobił ze mną nowy projekt. Nie nowy Bajm, ale zupełnie nowy zespół. Jarek był po rozmowach z Andrzejem Pietrasem, który miał być menedżerem. Ale z oczywistych względów to już zamknięty temat.

Co na to Beata Kozidrak? Gwiazda zaprzeczyła tym doniesieniom:

To bzdura! Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja - on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras 

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras pobrali się w 1979 roku. Owocem ich małżeństwa są dwie córki: Katarzyna (ur. 1981 r.) i Agata (ur. 1993 r.). Na początku 2016 pojawiły się plotki o kryzysie w małżeństwie, para początkowo zaprzeczała im. W lipcu małżonkowie rozwiedli się. Rozprawa trwała 10 minut.

KS

Tak źle Mołek jeszcze nigdy nie zaczęła wywiadu. Beata Kozidrak była wyraźnie zbita z tropu

Więcej o:
Komentarze (9)
Beata Kozidrak i Andrzej Pietras razem w "DD TVN". Ze studia wyszli oddzielnie
Zaloguj się
 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Widziałam refleksje i zamyslenie u p.Beaty podczas wywiadu w studio TVN i doskonale ją rozumiem jako kobieta
  Zawsze należy być soba! Zakładanie masek - to nie tak.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 1 raz 1

  No jaki starzec uważał dodano no cóż facet wstrętny ona taka sobie lepiej żeby nie grała nastolatki to kobiecie z klasą nie przystoi na co mu ten kuc z tylu robi z siebie nonono i jeszcze ta torebeczka jak 50 lat temu do pracy w biurze dziś do tego kuce telefon do ręki by pasowl

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  A co niby? Mieli wyjść za rękę?

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 1

  Starsi Państwo nie potrafiący zaakceptować swojego wieku, a mówią o tym te spodnie z dziurami na zdjęciach, dla mnie w pewnym wieku obciach.

 • Gość: nic ciekawego

  Oceniono 10 razy 0

  ależ ona się tandetnie i nieadekwatnie do wieku ubiera...kiedyś jej to pasowało,dziś groteska

 • Gość: Dariusz

  Oceniono 6 razy 0

  SUPER SEKSOWNA KOBIETA ! Mimo swojego wieku bije na głowę nie jedną młodą gwiazdkę.Pozdrawiam serdecznie Pani Beato.

 • Gość: asia

  Oceniono 6 razy -2

  Wczoraj TVN wielki świat. A dzisiaj gmina Pawłów k/ Starachowic. Takie życie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX