Jennifer Aniston pierwszy raz w wywiadzie na temat zakończonego małżeństwa. "Nikt nie wie, przez co przeszłam". Jest też wątek dziecka

Jennifer Aniston udzieliła wywiadu dla magazynu "InStyle". Tak wiele o swoim życiu prywatnym chyba jeszcze nigdy nie opowiedziała.

Jennifer Aniston zazwyczaj unika publicznego wypowiadania się na temat swojego życia osobistego, jednak tym razem zrobiła wyjątek. Zdecydowała się wyznać, jak się czuła po ogłoszeniu informacji, że rozwodzi się z mężem oraz o tym, dlaczego nie ma dziecka.

Zobacz też: Pitt i Aniston wrócą do siebie? SMS-y o wspólnej przeszłości to nie wszystko. Te "dowody" dają do myślenia

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Jennifer Aniston i Justin Theroux przez trzy lata swojego małżeństwa uchodzili za idealną parę. Dlatego decyzja o ich rozwodzie, którą ogłosili w lutym, była szokiem. Pojawiały się wtedy artykuły, w których pisano, że aktorka nie potrafi utrzymać męża. Dla podkręcenia sensacji dodawano, że ma złamane serce - co było kompletną bzdurą. Jaka była prawda?

To naprawdę szalone. Te wszystkie nagłówki: "Jen nie potrafi utrzymać faceta", albo "Jen nie chce dziecka, bo egoistycznie poświęciła się karierze". Albo te, w których mowa o moim złamanym sercu i smutku. Z całym szacunkiem, ale nie mam złamanego serca. To po pierwsze. Po drugie, to wszystko bezmyślne założenia - wyznała w wywiadzie.

Zdradziła też, chyba po raz pierwszy, że to, że nie ma dziecka, nie wynika z tego, że wybiera karierę. Jest to spowodowane problemami natury zdrowotnej. Z jej wypowiedzi można wyczytać, że nie raz starała się zajść w ciążę, ale się nie udało.

Nikt nie wie, co dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Nikt nie rozważa tego, jak delikatny jest to temat dla mnie i dla mojego partnera. Nikt nie wie, przez co przeszłam, zarówno emocjonalnie jak i medycznie - mówiła.

Pogodziła się z tym, że nie zostanie matką. Nie rozumie, dlaczego kobietom narzuca się, że muszą rodzić i czemu osobom bezdzietnym przypina się łatki.

Wywiera się presję na kobietach, każe im się być matkami, a jeśli nie są, dopada je łatka "uszkodzonego dobra". Może moim celem na tej planecie nie jest rozmnażanie. Może mam do zrobienia wiele innych rzeczy – dodała.

Justin Theroux i Jennifer Aniston

Jennifer Aniston i Justin Theroux rozstali się w lutym. Aktorzy wydali wtedy oficjalne oświadczenie, w którym wytłumaczyli, dlaczego się na to decydują i w jakich stosunkach się rozstają. Woleli sami poinformować media, żeby uniknąć spekulacji. Nie podali powodu, jednak zapewnili, że pozostaną najlepszymi przyjaciółmi. Od tego czasu pojawiają się plotki, że Aniston chce wrócić do Brada Pitta, który rozwodzi się z Angeliną Jolie.

AW

Więcej o:
Komentarze (24)
Jennifer Aniston pierwszy raz na temat małżeństwa z Justinem Theroux
Zaloguj się
 • elenem

  Oceniono 52 razy 48

  Zgadzam sie z Jen w 100%.

 • glinda53

  Oceniono 28 razy 16

  Pani Jennofer "krowy"tego nigdy nie zrozumieja a kobiety madre tak ,wiemy ze istnieje jedno i drugie ,szkoda ze prstactwo tak lekko podejmuje decyzje.

 • Gość: Yyy

  Oceniono 19 razy 15

  Ludzie to idioci. Niektórzy chcieliby dziecko a nie mogą mieć. Inni za to po pijaku zrobią z byle kim byle gdzie i mają. Taka sprawiedliwość. Albo narobia na wsi z nudów z 10 dzieci a innych szlak trafia że nie mają 1.

 • Gość: Niuńciaaa_najss

  Oceniono 19 razy -7

  Niech sie ozeni z rossem on ja kocha plotek o tym pisal nie dawno pozdrawiamm

 • Gość: gosc

  Oceniono 33 razy -23

  Dziwne. Taka jest bogata. Jeśli ma działajace jajniki, mogła wynając kobietę do urodzenia jej dziecka. Przecież teraz to nie jest zaden problem. Mogła miec własne genetycznie dzieci. Jesli nie ma własnych komórek jajowych, w co nie wierze, mogła adoptowac komórke obcej kobiety i urodzić dziecko. Nikt by się nie zorientował. Co to za lekarze ja prowadzą?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX