Przełom w relacjach księżnych? Kate wspiera Meghan w trudnych momentach. "Kosztowało ją to sporo wysiłku"

Meghan Markle źle znosi zerwanie kontaktów z ojcem, który na prawo i lewo udziela wywiadów na jej temat. Niespodziewanie znalazła oparcie w księżnej Kate. Czyżby stosunki między nimi poprawiły się?

Meghan Markle nie ma łatwego życia. Media interesowały się jej przeszłością i rodziną, a zwłaszcza relacjami z ojcem jeszcze przed ślubem z Harrym. Teraz, kiedy ukazał się najnowszy wywiad z Thomasem Markle, w którym ojciec księżnej przyznaje, że ta odcięła się od niego, tabloidy nie dają spokoju Meghan. 

W tym całym zamieszaniu księżna Sussex znalazła sprzymierzeńca, którym niespodziewanie okazała się księżna Kate

Kate wzięła Maghan pod opiek

ę 

Tabloidy donoszą, że Kate i Meghan niespecjalnie pałają do siebie sympatią, a Kate jest zazdrosna o rosnącą pozycję Meghan w pałacu. Dlatego tak zaskakującym jest fakt, że Kate w tych niełatwych chwilach wspiera Meghan. 

Kate doskonale zdaje sobie sprawę z tego, przez co przechodzi Meghan. Jej rodzina też została obsmarowana przez tabloidy i wie, że to nie jest miłe. Sporo wysiłku kosztowało ją, by być miłym dla Meghan i uważać na nią - podaje informator "Vanity Fair"

Księżna Kate rozumie Meghan Markle 

Kate z pewnością pamięta jeszcze czasy, kiedy sama stawiała pierwsze kroki jako księżna. Wtedy media czekały na każde jej potknięcie i prześwietlały jej przeszłość. Prasa również opisywała sytuację rodzinną Kate, m.in. kim są i ile zarabiają jej rodzice

Teraz, dzięki swojemu doświadczeniu może pomóc Meghan w tych trudnych dla niej momentach. Z pewnością dzięki temu obie księżne zbliżą się do siebie. 

AG

Więcej o:
Komentarze (9)
Księżna Kate wspiera Meghan Markle w trudnych momentach. "Kosztowało ją to sporo wysiłku"
Zaloguj się
 • Gość: Lodzia

  Oceniono 18 razy 2

  Ach Meghan wyzej sra niz dupe ma

 • Gość: Gosc

  Oceniono 5 razy 1

  Czyli tzw news z dupy

 • Gość: ...

  Oceniono 8 razy 0

  NO JAKA TO ONA BIEDNA straszne to ...aż nie da się tego słuchać nie lubię jej nadentej gwiazdy słabego formatu

 • mgr.nauk

  0

  tak sie ciesze

 • Gość: rob

  Oceniono 10 razy 0

  Dostala nakaż od Elżbiety, to stala się dla Meghan miła! Ot, i cały powód.

 • Gość: hrabina

  Oceniono 5 razy -3

  Ona pochodzi z plebsu i wstydzi się przeszłości i rodziny-trudno jej współczuć bo przecież sama chciała trafić do wyższych sfer.Wspięła się wysoko ale pozycji jaką ma Kate to jednak nie przeskoczy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX