Przełom w relacjach księżnych? Kate wspiera Meghan w trudnych momentach. "Kosztowało ją to sporo wysiłku"

Meghan Markle źle znosi zerwanie kontaktów z ojcem, który na prawo i lewo udziela wywiadów na jej temat. Niespodziewanie znalazła oparcie w księżnej Kate. Czyżby stosunki między nimi poprawiły się?

Meghan Markle nie ma łatwego życia. Media interesowały się jej przeszłością i rodziną, a zwłaszcza relacjami z ojcem jeszcze przed ślubem z Harrym. Teraz, kiedy ukazał się najnowszy wywiad z Thomasem Markle, w którym ojciec księżnej przyznaje, że ta odcięła się od niego, tabloidy nie dają spokoju Meghan. 

W tym całym zamieszaniu księżna Sussex znalazła sprzymierzeńca, którym niespodziewanie okazała się księżna Kate

Kate wzięła Maghan pod opiek

ę 

Tabloidy donoszą, że Kate i Meghan niespecjalnie pałają do siebie sympatią, a Kate jest zazdrosna o rosnącą pozycję Meghan w pałacu. Dlatego tak zaskakującym jest fakt, że Kate w tych niełatwych chwilach wspiera Meghan. 

Kate doskonale zdaje sobie sprawę z tego, przez co przechodzi Meghan. Jej rodzina też została obsmarowana przez tabloidy i wie, że to nie jest miłe. Sporo wysiłku kosztowało ją, by być miłym dla Meghan i uważać na nią - podaje informator "Vanity Fair"

Księżna Kate rozumie Meghan Markle 

Kate z pewnością pamięta jeszcze czasy, kiedy sama stawiała pierwsze kroki jako księżna. Wtedy media czekały na każde jej potknięcie i prześwietlały jej przeszłość. Prasa również opisywała sytuację rodzinną Kate, m.inkim są i ile zarabiają jej rodzice

Teraz, dzięki swojemu doświadczeniu może pomóc Meghan w tych trudnych dla niej momentach. Z pewnością dzięki temu obie księżne zbliżą się do siebie. 

AG

Więcej o:
Copyright © Agora SA