Justyna z "Rolnika..." znalazła miłość! "Poznałam niedawno chłopaka". Nie może się go nachwalić

Justyna Szwała z "Rolnik szuka żony" zniknęła z mediów na jakiś czas. Teraz w rozmowie z "Party" opowiedziała, jak toczy się jej życie po programie.

Justyna Szwała wzięła udział w 4. edycji "Rolnik szuka żony". Justyna spotykała się ze Zbyszkiem Kraskowskim. Niestety ich relacja nie przetrwała i nie przerodziła się w poważny związek. 

Justyna Szwała z "Rolnik szuka żony" mówi, jak program zmienił jej życie

Od programu minęło sporo czasu, a o Justynie niewiele było słychać w mediach. To dlatego, że Szwała po programie wyjechała do Anglii i nie udzielała się w mediach społecznościowych. 

Teraz powoli zaczyna o sobie przypominać światu. Niedawno udzieliła "Party" wywiadu, w którym opowiedziała, jak żyje jej się w Anglii. Zdradziła też, jak zaczęła patrzeć na świat, gdy "Rolnik szuka żony" dobiegł końca, a emocje opadły. 

Gdy zwolniłam w swoim życiu, złapałam kontakt z dniem dzisiejszym, spojrzałam na piękne niebo, chmury, uśmiechniętą twarz dziecka, drzewa, tęczę, brzęczącą pszczołę, śpiew ptaków, księżyc... ujrzałam, że jest w pobliżu ktoś, kto jest wart tego, abym otworzyła swoje serce i pozwoliła jemu zagościć w nim - wyznała w wywiadzie dla "Party".

Justyna Szwała z "Rolnik szuka żony" ma nowego partnera

Justyna zdradziła nieco więcej na temat swojego nowego partnera. Nie wiemy, czy jest rolnikiem, ale ma wszystkie cechy, których Justyna szukała w mężczyźnie. 

Poznałam niedawno chłopaka, z którym zaczęliśmy budować naszą relację. Dobrze czuję się w jego towarzystwie, jest odpowiedzialny, opiekuńczy, możemy porozmawiać o wszystkim, a to najważniejsze, abym czuła swobodę i mogła być sobą, po prostu sobą, taka jaka jestem - czytamy w tej samej rozmowie.

Mamy nadzieję, że ta relacja się rozwinie i Justyna założy rodzinę, o której marzyła. 

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.