Młoda partnerka Strasburgera martwi się o jego udział w nowym show. "Nie rozstaliśmy się nigdy na dłużej niż na tydzień"

Karol Strasburger weźmie udział w show "Lepiej późno niż wcale". W związku z tym czeka go wyjazd do Azji, co bardzo niepokoi jego partnerkę.

Już jesienią pojawi się na Polsacie nowy program "Lepiej późno niż wcale", w którym czworo przyjaciół wyruszy w egzotyczną podróż do Japonii, Korei i Indonezji. W show pojawi się Karol Strasburger. Jego partnerka i menedżerka, Małgorzata Weremczuk, bardzo się o niego martwi.

Zobacz też: Już wiadomo, w jakim programie wystąpią Strasburger, Polk, Hanke, Kozakiewicz i Masny. Polsat przewiduje, że będzie to wielki hit

Karol Starsburger w programie "Lepiej późno niż wcale"

Młodsza o prawie 40 lat Weremczuk opowiedziała o swoich obawach w rozmowie z "Na żywo". Wyznała, że nie do końca jest zadowolona z udziału ukochanego w show.

Karol nigdy nie podróżował samolotem 16 godzin. Obawiałam się też, jak on zniesie wysokie temperatury, azjatycką wilgoć oraz zmianę diety. Przecież Karol nie znosi ryb, zwłaszcza surowych, a zapach sushi odstrasza go od stołu - wyznała.

32-latka ma jeszcze inny powód do obaw. Choć spotykają się od marca, to do tej pory nie rozstawali się na tak długo:

Poza tym nie rozstaliśmy się nigdy na dłużej niż na tydzień - dodała.

Ciągle myśli także o tym, żeby jej partnera nie spotkało nic niebezpiecznego:

Modlę się tylko by nie wydarzyło się coś niebezpiecznego. Jak pomyślę, że Karol musi jeść zupę z gniazda ptaków, albo żywą ośmiornicę, to się zastanawiam jak on tego dokona.

Zobacz też: Strasburger z ukochaną w pierwszym wspólnym wywiadzie. Wspominają... jego zmarłą żonę. "Chciałam dokończyć dzieło Irki". Serio?

"Lepiej późno niż wcale"

Program typowany jest na nowy hit Polsatu. Stacja wybrała czterech dojrzałych mężczyzn, którzy nigdy nie brali udziału w żadnym reality show. Aktorzy Piotr Polk i Karol Strasburger, sportowiec Władysław Kozakiewicz oraz kabareciarz Krzysztof Hanke mają stworzyć niecodzienny kwartet i wybrać się w nieznane. Robić to, czego jeszcze w życiu nie robili, stykać się z kulturą, której do tej pory nie znali. Przemierzą w sumie niemal trzydzieści tysięcy kilometrów i udowodnią, że na przygodę nigdy nie jest za późno.

Będziecie oglądać?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.