Marta Kaczyńska wyszła za mąż. Na chwilę przed porodem sformalizowała swój związek z Piotrem Zielińskim

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W sobotę zakochani sformalizowali swój związek. To trzecie małżeństwo prawniczki.

Marta Kaczyńska jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Podobno urodzi pod koniec sierpnia. Okazuje się, że Marta powinna na świecie swoją pociechę już jako mężatka. Kaczyńska wyszła dzisiaj za mąż!

Marta Kaczyńska wyszła za mąż

Marta od jakiegoś czasu jest związana z biznesmenem, Piotrem Zielińskim. Niedawno media spekulowały o tym, że Kaczyńska chce sformalizować ich związek jeszcze przed urodzeniem dziecka. Wszystko wskazuje na to, że plan się powiódł, bo Marta i Piotr powiedzieli sobie dzisiaj sakramentalne "tak".

Media informują, że zakochani wzięli tylko ślub cywilny. Ponoć papiery unieważniające ślub kościelny Kaczyńskiej ze Smuniewskim wciąż nie dotarły z Watykanu.

Marta Kaczyńska i jej poprzednie związki

Przypomnijmy, że to już trzecie małżeństwo Marty Kaczyńskiej. Pierwszym mężem prawniczki był Piotr Smuniewski. Następnie Marta wyszła za mąż za Marcina Dubienieckiego. Owocem ich związku są córeczki: Ewa i Martyna. Jednak i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Życzymy młodej parze wszystkiego, co najpiękniejsze!

Zobacz wideo

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.