Marta Kaczyńska wyszła za mąż. Na chwilę przed porodem sformalizowała swój związek z Piotrem Zielińskim

Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński powiedzieli sobie sakramentalne "tak". W sobotę zakochani sformalizowali swój związek. To trzecie małżeństwo prawniczki.

Marta Kaczyńska jest obecnie w zaawansowanej ciąży. Podobno urodzi pod koniec sierpnia. Okazuje się, że Marta powinna na świecie swoją pociechę już jako mężatka. Kaczyńska wyszła dzisiaj za mąż!

Marta Kaczyńska wyszła za mąż

Marta od jakiegoś czasu jest związana z biznesmenem, Piotrem Zielińskim. Niedawno media spekulowały o tym, że Kaczyńska chce sformalizować ich związek jeszcze przed urodzeniem dziecka. Wszystko wskazuje na to, że plan się powiódł, bo Marta i Piotr powiedzieli sobie dzisiaj sakramentalne "tak".

Media informują, że zakochani wzięli tylko ślub cywilny. Ponoć papiery unieważniające ślub kościelny Kaczyńskiej ze Smuniewskim wciąż nie dotarły z Watykanu.

Marta Kaczyńska i jej poprzednie związki

Przypomnijmy, że to już trzecie małżeństwo Marty Kaczyńskiej. Pierwszym mężem prawniczki był Piotr Smuniewski. Następnie Marta wyszła za mąż za Marcina Dubienieckiego. Owocem ich związku są córeczki: Ewa i Martyna. Jednak i to małżeństwo nie przetrwało próby czasu.

Życzymy młodej parze wszystkiego, co najpiękniejsze!

Zobacz wideo

KS

Więcej o:
Komentarze (262)
Marta Kaczyńska wyszła za mąż za Piotra Zielińskiego. Para pobrała się w sobotę
Zaloguj się
 • zwyklaosoba

  Oceniono 148 razy 142

  A wg narracji rządzącej partii, moi rodzice będący sakramentalnym małżeństwem od 55 lat, ze swoich skromnych emerytur opłacający obiady dla ubogich dzieci, nigdy nie karani, są gorszym sortem tylko dlatego, że nie popierają PiS i krytykują ich fałsz, butę i obłudę.

 • guru133

  Oceniono 119 razy 109

  Mnie tam trzecie małżeństwo nie bulwersuje, ale co na to powie świątobliwy, pouczający wszystkich wujaszek, oszust Rydzyk i obłudna PiSlamska hołota?

 • Gość: Galadriola

  Oceniono 102 razy 100

  Z zapałem śledzę losy tej rodziny, stawiam, że dziecko nie jest obecnego męża tylko kolejnego.

 • precz_z_komunia

  Oceniono 82 razy 78

  Jak Jarek Kaczyński w końcu wyjdzie za mąż to będzie nowina :-)

 • odowk

  Oceniono 78 razy 76

  Cyt. " Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński powiedzieli sobie sakramentalne "tak"

  Cyt. 2: "Media informują, że zakochani wzięli tylko ślub cywilny"

  *****

  No to jeśli wzięli tylko ślub cywilny, to już nie ma w nim "sakramentalnego", bo nie ma cywilnych sakramentów. To Kościół Katolicki (ale np. już nie kościoły protestanckie) uznaje małżeństwo za sakrament. A tym bardziej Urząd Stanu Cywilnego nie odprawia sakramentów.

 • ula-56

  Oceniono 74 razy 70

  Nie chce mi się wierzyć, że to ostatni ślub Marty po tym facecie widać ,że ją zostawi

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX