Jennifer Aniston opala się w skąpym bikini na leżaku. Gwiazda pokazała idealnie płaski brzuch. Jak to możliwe, że ona ma 49 lat?

Jennifer Aniston została przyłapana podczas opalania się w skąpym bikini. Gwiazda zaprezentowała perfekcyjną figurę.

Jennifer Aniston to jedna z największych gwiazd świata. Aż trudno uwierzyć, że w lutym aktorka skończyła 49 lat. W końcu nic na to nie wskazuje. Artystka wygląda niezmiennie młodo i może pochwalić się idealną figurą. Z resztą, jej najnowsze zdjęcia tylko to potwierdziły.

Jennifer Aniston w bikini

Fotoreporterzy przyłapali Aniston, podczas gdy ta wylegiwała się na leżaku i zażywała słonecznych promieni. Aktorka założyła skąpe, niebieskie bikini i odsłoniła wyrzeźbione ciało. Uwagę zwraca zwłaszcza jej płaski brzuch. Gołym okiem widać, że artystka spędza wiele czasu na siłowni. Niewątpliwie zasługą takiej figury jest także dieta. Jennifer zdradziła kiedyś, że na śniadania pija proteinowe koktajle owocowe, jada tosty z jajkiem i awokado albo omlety i bardzo rzadko pozwala sobie na jakiekolwiek odstępstwa.

Jennifer Aniston w bikini ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Jennifer Aniston i Justin Theroux

Przypomnijmy, że w lutym tego roku aktorka ogłosiła, że rozwodzi się z Justinem Theroux. Byli małżeństwem przez 3 lata. W ubiegłym miesiącu aktor został przyłapany na wakacjach z Emmą Stone. Od jakiegoś czasu plotkuje się też, że Jennifer ponownie zbliżyła się do Brada Pitta.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.