Anna Wendzikowska pochwaliła się zdjęciami z baby shower. Brzuch już duży, ale uwagę zwraca suknia dziennikarki

Anna Wendzikowska pokazała zdjęcia z baby shower. Dziennikarka zachwyciła też swoich fanów przepiękną kreacją ciążową.

Anna Wendzikowska jest w zaawansowanej ciąży. I choć dziennikarka długo nie przyznawała się, że zostanie mamą, to teraz chętnie chwali się ciążowym brzuszkiem

Anna Wendzikowska na baby shower

Na Instagramie i Instastories Wedzikowska pochwaliła się zdjęciami baby shower, które miała ze swoją koleżanką, również spodziewającą się dziecka

Obie panie prezentowały się pięknie i bardzo dziewczęco w wiankach z kwiatów na głowach. Naszą uwagę przyciągnęła jednak piękna, zwiewna, biała suknia dziennikarki. 

ANNA WENDZIKOWSKA URZĄDZIŁA BABY SHOWER. ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ >>>

Anna Wendzikowska zbiera komplementy

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy. Fani dziennikarki zachwycali się wystrojem na przyjęciu, a także wyglądem przeszłych mam. 

Aniu, wyglądasz nieziemsko za każdym razem. 
Prawdziwa świtezianka.
Piękne obie - czytamy w komentarzach. 

Czy znana jest płeć drugiego dziecka Anny Wendzikowskiej? 

Bywa, że na podstawie wystroju i kolorów, jakie dominują na baby shower można domyślać się płci dziecka. W tym wypadku sprawa jest utrudniona, bo przyjęcie zostało zorganizowane dla dwóch mam. Dominującymi kolorami są tu jednak złoty i niebieski. 

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się informacje, że Wendzikowska spodziewa się córeczki. Nawet miała już wybrać dla niej imię - Antonina. 

Ojcem pierwszej córki dziennikarki, 3-letniej Kornelii, jest jej były partner Patryk Ignaczak. Teraz Wendzkowska jest w związku z biznesmenem Janem Bazylem.

AG

Anna Wendzikowska jest w ciąży? Spytaliśmy

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.