Książę Harry i Meghan Markle dostali dom w prezencie ślubnym. Królowa Elżbieta podarowała im romantyczną posiadłość

Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzą się niedługo do domu w sercu parku przylegającego do zamku rodziny królewskiej. Wcześniej mieszkała tam siostra królowej Elżbiety, księżniczka Małgorzata.

Książę Harry i Meghan Markle dostali w prezencie ślubnym od królowej romantyczną posiadłość w środku Home Park w Windsorze.

Luksusowy domek dla księcia Harrego i Meghan Markle

Adelaide Cottage to uroczy domek, który swego czasu zamieszkiwała ze swoim partnerem księżniczka Małgorzata. Posiadłość zbudowana w 1831 roku. To prezent ślubny od samej królowej Elżbiety. Wygląda tak:

Informator "Daily Mail" donosi, że nowożeńcy już byli obejrzeć swój nowy dom, są nim zachwyceni i już niedługo się tam wprowadzą. Niemniej pałac odmówił oficjalnego komentarza w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAMKU KRÓLEWSKIEGO<<<<

Anonimowy rozmówca dodaje:

Jest siedem ogrodzonych wejść i wyjść do zamku Windsor, więc nowożeńcy mogą wychodzić i wychodzić bez obawy, że ktoś im zrobi zdjęcie.

Domek z przeszłością i luksusami

Adelaide Cottage zbudowano dla królowej Adelajdy, żony króla Williama IV. Od tamtego czasu mieszkają tam osoby piastujące wysoki urząd w rodzinie królewskiej. Ostatnimi mieszkańcami był syn kuzynki królowej Elżbiety, Simon Rhodes. Zmarł w 2016 roku.

Posiadłość przeszła remont w 2015 roku i dzisiaj prezentuje się naprawdę imponująco. Ponoć główna sypialnia jest ogromna, a na suficie są dekoracje zdjęte z XIX-wiecznego jachtu w kształcie delfinów i lin. Do tego jest też marmurowy kominek w stylu greko-egipskim.

Do tego dochodzi dogodne położenie posiadłości - leży w przylegającym do zamku Windsor Parku. To umożliwia szybki dojazd do Londynu. Co więcej, domek stoi niedaleko prywatnych kwater królowej Elżbiety i ulubionego klubu polo księcia Harry'ego.

JAB

Więcej o:
Komentarze (23)
Książę Harry i Meghan Markle dostali romantyczny dom w prezencie ślubnym od królowej
Zaloguj się
 • Gość: pieprz

  Oceniono 19 razy 13

  Nie podarowała, bo nie należy do niej tylko do Państwa. Wynajęłam im. Dom nie jest ich własnością i nie mogą go ani sprzedać, ani przekazać swoim potomkom w spadku.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 10 razy 8

  Też chciałbym mieć kominek w stylu w stylu greko-egipskim. I Greka Zorbę który rozpala w nim ogień papirusem.

 • Gość: kk

  Oceniono 8 razy 6

  Do @cerebral.palsy, @krzysztof_ptk i tym podobnych ignorantów w kółko, do znudzenia i z żenującą niewiedzą, mielących ten sam temat

  300 mln funtów to koszty utrzymania rodziny
  1,5 mld funtów to dla brytyjskiej gospodarki czysty zyski z tytułu pielęgnowania tradycji monarchii - po odliczeniu wszelkich kosztów związanych z utrzymaniem rodziny królewskiej, jest niemal 6-krotnie od nich wyższy;
  m.in.
  150 mln funtów rocznie, to patenty na czekoladki lub ubrania nadawane przez rodzinę królewską;
  550 mln funtów, to zysk z "turystyki królewskiej";
  390 mln funtów to dodatkowe zyski firm powiązanych z rodziną królewską. np.: Aston Martin, Fortnum & Mason i Prestat i wiele innych;

 • Romulus Augustulus

  Oceniono 3 razy 3

  Bylem kilkakrotnie zawodowo w Windsor Parku,odwiedzic jakiegos starucha z wyzszej polki i dwa razy noca u szurnietej pokojowki.Park jest piekny a cottage Krolowej Matki, ktory pamietam, niczym z bajki. Dobrze pilnowany przez policje o czym moglby zaswiadczyc moj Murzyn-kierowca. W sumie doskonaly pomysl Jej Majestatu-Harry & Meghan to romantyczny samograj. Dlugo sie utrzyma na scenicznych deskach tego kraju.

 • a.k.traper

  Oceniono 2 razy 2

  A dlaczego jest romantyczna?

 • Gość: Ilona

  0

  Taaa! Ładny mi prezent, który ma złą sławę !

 • Gość: goran

  0

  Cholewka , już się jej nawet w Suitsach nie chce grać .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX