Książę Harry i Meghan Markle dostali dom w prezencie ślubnym. Królowa Elżbieta podarowała im romantyczną posiadłość

Książę Harry i Meghan Markle przeprowadzą się niedługo do domu w sercu parku przylegającego do zamku rodziny królewskiej. Wcześniej mieszkała tam siostra królowej Elżbiety, księżniczka Małgorzata.

Książę Harry i Meghan Markle dostali w prezencie ślubnym od królowej romantyczną posiadłość w środku Home Park w Windsorze.

Luksusowy domek dla księcia Harrego i Meghan Markle

Adelaide Cottage to uroczy domek, który swego czasu zamieszkiwała ze swoim partnerem księżniczka Małgorzata. Posiadłość zbudowana w 1831 roku. To prezent ślubny od samej królowej Elżbiety. Wygląda tak:

Informator "Daily Mail" donosi, że nowożeńcy już byli obejrzeć swój nowy dom, są nim zachwyceni i już niedługo się tam wprowadzą. Niemniej pałac odmówił oficjalnego komentarza w tej sprawie.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAMKU KRÓLEWSKIEGO<<<<

Anonimowy rozmówca dodaje:

Jest siedem ogrodzonych wejść i wyjść do zamku Windsor, więc nowożeńcy mogą wychodzić i wychodzić bez obawy, że ktoś im zrobi zdjęcie.

Domek z przeszłością i luksusami

Adelaide Cottage zbudowano dla królowej Adelajdy, żony króla Williama IV. Od tamtego czasu mieszkają tam osoby piastujące wysoki urząd w rodzinie królewskiej. Ostatnimi mieszkańcami był syn kuzynki królowej Elżbiety, Simon Rhodes. Zmarł w 2016 roku.

Posiadłość przeszła remont w 2015 roku i dzisiaj prezentuje się naprawdę imponująco. Ponoć główna sypialnia jest ogromna, a na suficie są dekoracje zdjęte z XIX-wiecznego jachtu w kształcie delfinów i lin. Do tego jest też marmurowy kominek w stylu greko-egipskim.

Do tego dochodzi dogodne położenie posiadłości - leży w przylegającym do zamku Windsor Parku. To umożliwia szybki dojazd do Londynu. Co więcej, domek stoi niedaleko prywatnych kwater królowej Elżbiety i ulubionego klubu polo księcia Harry'ego.

JAB

Więcej o: