Lewandowski ociepla wizerunek w "DD TVN". Mówi, jak wygląda jego "zwykły dzień" z Anią. Został też zapytany o drugie dziecko

Robert Lewandowski udzielił wywiadu Filipowi Chajzerowi. Po raz pierwszy od czasu mundialu odniósł się do hejtu, jaki spadł na niego i jego żonę.

Robert Lewandowski ostatnio nie miał łatwego okresu w życiu. Wraz z drużyną stracił szansę na wyjście z grupy na Mundialu, a później zmierzył się z krytyką, jaka na niego spadła właśnie po rozgrywkach w Rosji. 

Robert Lewandowski o krytyce po Mundialu

Piłkarz udzielił wywiadu Filipowi Chajzerowi. Cała rozmowa zostanie wyemitowana w sobotę 21 lipca na antenie TVN, ale już możemy dowiedzieć się, z jakimi pytaniami zmierzył się "Lewy". Jak zareagowali z Anną Lewandowską na hejt? 

Ania nie jest z reprezentacji, ale wiadomo, że kibic w tym momencie nie patrzy na nic, tylko swoją frustrację próbuje wyładowywać - mówił w zwiastunie.

Lewandowski w rozmowie bardzo chciał podkreślić, że są "normalną" rodziną, która w wolnym czasie ma przyziemne zajęcia. 

Pójdziemy na spacer albo gdzieś się przejść. Zrobimy zakupy - mówił "Lewy".
Tak po prostu? - pytał Chajzer.

Chajzer zasugerował, że słowa piłkarza mogą być dla niektórych zaskakujące. A to dlatego, że wiele osób ma inne wyobrażenia na temat życia piłkarza i często internauci wymyślają różne historie

A kto inny miałby to zrobić? - żartował sportowiec.

Robert Lewandowski o drugim dziecku

Chajzer zapytał też Lewandowskiego o życie prywatne, a dokładniej o dziecko. Jednak nie dopytywał, czy planują powiększyć rodzinę, ale o to, czy już wybrali imię dla córki lub syna. "Lewy" na to pytanie odpowiedział tylko uśmiechem. W całym materiale z pewnością poznamy odpowiedź. Czyżby lekki uśmiech sugerował, że jest coś na rzeczy? 

Lewandowscy wiele razy byli pytani o plany powiększenia rodziny. Niejednokrotnie mówili, że chcą mieć jeszcze jedno dziecko. Nawet mama piłkarza potwierdziła, że trenerka chce mieć kolejne dziecko. Może teraz, kiedy sportowiec ma więcej czasu po ostatnich meczach, pomyśli z żoną o kolejnym potomku? 

MT

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>