Nieco ponad tydzień po wypadku siostry Godlewskie wypuściły nowy teledysk. "Tanie porno"

Siostry Godlewskie właśnie wypuściły nowy teledysk do piosenki "Cała noc przed nami". To ich kolejny hit, w którym się rozbierają.

Siostry Godlewskie wypuściły dziś teledysk do piosenki  "Cała noc przed nami". Przez niecałe cztery minuty nagrania Małgorzata i Esmeralda Godlewskie wypinają się, wyginają, wiją i eksponują ciała w kusych strojach kąpielowych.  

Siostry Godlewskie nagrały nowy hit "Cała noc przed nami"

Ostatni utwór sióstr Godlewskich "Biało-czerwone 2018!", który miał być hitem mundialu wzbudził sporo kontrowersji. W teledysku Małgorzata i Esmeralda Godlewskie niemal nagie (pomalowane jedynie w barwy narodowe) wiły się po murawie. Pojawiło się wtedy wiele głosów, że Godlewskie kpią z barw narodowych.

Teraz Esmeralda i Małgorzata Godlewskie znów postanowiły się rozebrać. W teledysku do "Cała noc przed nami" nie brak wulgarnych i wyuzdanych scen. 

Siostry Godlewskie zaskoczyły fanów 

Nikt nie jest zaskoczony tym, że Godlewskie wulgarny sposób przedstawiły swoje ciała w teledysku. W jest przecież sporo zbliżeń na piersi, uda i pupy Małgorzaty i Esmeraldy. Do takich ujęć już dawno wszystkich przyzwyczaiły.

Zaskakujący jest jednak termin, w jakim wypuściły teledysk. Wszak niewiele ponad tydzień temu, bo 8 lipca, jedna z sióstr miała poważny wypadek i trafiła do szpitala. Nikt nie spodziewał się więc, że nowy hit Godlewskich ukaże się tak szybko. 

 

AG

Zobacz wideo

Jeżeli jesteś bardziej wymagającym użytkownikiem, na pewno spodoba się Wam nasz nowy newsletter >>>

Więcej o: