Mówiono o kryzysie w związku Lewandowskich. Tymczasem Anna tymi zdjęciami znów próbuje uciszyć plotki. "Tatuniu"

Lewandowscy zażegnali kryzys? Na profilu Anny Lewandowskiej pojawiło się kolejne zdjęcie, które potwierdza, że ich związek ma się dobrze.

Od jakiegoś czasu media spekulują na temat kryzysu w związku Lewandowskich. Ponoć w ich małżeństwie zaczęło się źle dziać tuż po mundialu. Potwierdzeniem tych plotek mogły być zdjęcia ze ślubu Anny Korcz, na którym para gościła. Małżonkowie nie okazywali sobie uczuć, a Robert wydawał się być przygnębiony.

Lewandowscy mają kryzys?

Tymczasem wszystko wskazuje na to, że Lewandowscy chcą jak najszybciej uciszyć spekulacje na temat kryzysu. Ostatnio na profilu trenerki pojawiły się zdjęcia i filmiki, na których obecny był Robert. Było to o tyle zaskakujące, że od jakiegoś czasu na próżno było szukać na profilu Ani ich wspólnych zdjęć. Fotografia pary pojawiła się też na Instagramie Roberta.

Anna Lewandowska pokazała zdjęcie Roberta i Klary

Ale to jeszcze nie wszystko. W środę Anna Lewandowska pochwaliła się na Instastories uroczym zdjęciem piłkarza, za którym idzie ich córka, Klara. Fotografia została wykonana w domowym zaciszu.

Tatuniu - napisała.

Czy to oznacza, że para zażegnała kryzys? A może w ogóle go nie było?

Anna i Robert Lewandowscy

Anna i Robert Lewandowscy poznali się w 2007 roku podczas obozu sportowego. Kilka miesięcy później zostali parą. W czerwcu 2011 roku piłkarz oświadczył się ukochanej na Malediwach. Dwa lata później pobrali się. Od 4 maja 2017 roku małżonkowie są rodzicami Klary.

Anna Lewandowska pokazuje, jak ćwiczy. Nagle wchodzi Klara...

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.