Weronika Rosati skrytykowana za spacer z córką. "Mam nadzieje, że tylko do zdjęcia ją tak męczyłaś"

Weronika Rosati pokazała zdjęcie ze spaceru z córką. Nie spodziewała się, że przez fotografię spłynie na nią fala krytyki. Młodym mamom nie spodobał się sposób, w jaki aktorka nosi dziecko.

Weronika Rosati jest dumną mamą Elizabeth, którą urodziła 7 miesięcy temu. Aktorka jak dotąd nie pokazała twarzy córeczki, ale często chwali się wspólnymi zdjęciami z dzieckiem

Weronika Rosati pokazała zdjęcie ze spaceru z córką

Tym razem Weronika Rosati pokazała na swoim Instagramie zdjęcie ze spaceru z Elizabeth. Fotografia na pozór wydaje się niewinna - widać na nią aktorkę, która trzyma córeczkę w specjalnym nosidełku. 

 

Fani oburzeni wyborem Weroniki Rosati 

I właśnie owo nosidło stało się przyczyną internetowej kłótni. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy oburzonych mam, którym nie spodobało się, w jaki sposób Weronika Rosati spaceruje ze swoją córeczką. 

Omg ! Jak to dziecko wisi...
Mam nadzieje, ze żadna matka nie zgapi tego badziewia... Współczuje temu dziecku.
Mam nadzieję, że tylko do zdjęcia tak męczyłaś dziecko. Jednak nawet na chwilę nie włożyłabym  swojego dziecka w to coś.
To dziecko wiesza Pani za krocze. Proszę samej się tak zawiesić i powisieć. Ciekawe, kiedy będzie Pani miała dość. Nigdy nie zrozumiem, jak w dobie ogólnodostępnej informacji, można tak ignorować zdrowie dziecka.
Boże, nie mogę na to patrzeć... Jaka krzywda dla maluszka.

A wy co myślicie o noszeniu dziecka w taki sposób?

AG

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.