Agata Młynarska trafiła do szpitala. Wyznała, że walczyła o życie. Co się stało?

Agata Młynarska od lat boryka się z problemami jelit. Kilka dni temu dziennikarka poczuła się na tyle źle, że trafiła do szpitala.

Agata Młynarska od kilku lat cierpiała na bóle brzucha. Dziennikarka ignorowała jednak sygnały, jakie wysyłał jej organizm. Jednak w pewnym momencie ból był na tyle silny, że prezenterka trafiła do szpitala. Wtedy zdiagnozowano u niej zapalenie jelit.

Agata Młynarska walczyła o życie

Jak podaje "Super Express", dziennikarka nauczyła się żyć z chorobą. Kiedy dolegliwości dawały o sobie znać, oszczędzała się i pracowała z domu. Jednak kilka dni temu naprawdę źle się poczuła. Gwiazda ponownie trafiła do szpitala, ale tym razem sytuacja była naprawdę poważna.

Na jej Facebooku pojawiło się zdjęcie z poruszającym opisem. Okazuje się, że Młynarska walczyła o życie!

Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano, dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. I tym razem pani profesor Grażyna Rydzewska stanęła na wysokości zadania. Dziękuję. :)

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy zatroskanych fanów:

Pozdrawiam i życzę dużo sił!
Napędziłaś nam strachu. Dużo zdrowia!
Życzę dużo zdrowia. Wszystko będzie dobrze, uśmiech na twarzy i optymizm to gwarancja powodzenia

My także życzymy Agacie Młynarskiej szybkiego powrotu do zdrowia.

KS

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.