Rozenek i Majdan wypoczywają w Hiszpanii w luksusowym apartamencie. Widoki wspaniałe, ale tanio nie było

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan wybrali się na wspólne wakacje do Hiszpanii. Zakwaterowali się w luksusowym apartamencie, którym "Perfekcyjna" pochwaliła się na Instagramie.

Sezon urlopowy w pełni! Polskie gwiazdy najwyraźniej także spragnione są wypoczynku i masowo uciekają w cieplejsze zakątki świata. Małgorzata Rozenek wraz z Radosławem Majdanem i dziećmi w tym roku (a może bezpieczniej będzie napisać "w tym tygodniu") wybrali słoneczną Hiszpanię. 

"Perfekcyjna" dokładną relację z wypoczynku zdaje na Instagramie. Pochwaliła się też apartamentem, którzy wybrali. To Villa Priscilla znajdująca się w miejsciowości Jávea.

MAŁGORZATA ROZENEK NA WAKACJACH - ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

Przed posiadłością znajduje się prywatny basen oraz jacuzzi. Jak dowiadujemy się z serwisu booking.com, willa ta ma sporą, dobrze wyposażoną kuchnię, rozbudowaną część wypoczynkową, 4 sypialnie oraz aż 3 łazienki. Piękna plaża La Grandella znajduje się tuż obok. 

Niestety, pobyt w takim miejscu nie należy do najtańszych. Za jedną noc trzeba zapłacić aż 400 euro, czyli ponad 1700 polskich złotych. Cena wydaje się być adekwatna do warunków czy może wręcz przeciwnie?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.