Dorota Wellman poprowadzi nowy program. Będzie dyskutować o seksie w filmach. "Fragmenty, które wywołują rumieniec wstydu"

Dorota Wellman dostała nowy program. Zadebiutuje 20 lipca na antenie TVN Fabuła.

Dorota Wellman zadebiutuje w nowej odsłonie. Dziennikarka poprowadzi program "A momenty były?". Wellman będzie zapraszać gości, z którymi będzie rozmawiać o scenach seksu w filmach.

Dorota Wellman poprowadzi program na TVN Fabuła

Program Wellman będzie można oglądać już 20 lipca na TVN Fabuła. Dziennikarka o erotycznych momentach będzie dyskutować ze seksuologami i terapeutami.

Dorota Wellman w nowym programie skupi się właśnie na "momentach" - scenach miłosnych, łóżkowych, erotycznych. Z pomocą uznanych specjalistów i terapeutów przybliży widzom te fragmenty, które podczas oglądania u wielu nadal wywołują na twarzy rumieniec wstydu, innych natomiast przyciągają do kin i przed telewizory. Wśród poruszanych tematów znajdą się między innymi fobie, seks gadżety, gra wstępna - dowiadujemy się.

Ponoć w programie będą pojawiać się kwestie o kontrowersyjnych zjawiskach. W każdym odcinku Wellman będzie z gośćmi poruszać inne zagadnienie związane z życiem seksualnym. Rozmowy będą dotyczyć filmów polskich i zagranicznych.

Będziecie oglądać?

MT

"DD TVN". Stylista prezentował wzory dla puszystych kobiet. Jedno określenie nie spodobało się Wellman. Zareagowała w swoim stylu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.