Beyonce jest w ciąży? Zagraniczne media są niemal pewne. Zdjęcia z koncertu w Paryżu jednak budzą wątpliwości

Czy Beyonce spodziewa się kolejnego dziecka? Światowe media pisały o domniemanej ciąży artystki. Najnowsze zdjęcia przeczą temu, jakoby wokalistka miała być w ciąży.

Beyoncejest w trzeciej ciąży? Plotki na ten temat nie ustają, zwłaszcza po koncercie w Rzymie, podczas którego artystka wykonała charakterystyczny gest i głaskała swój brzuch

Plotki podsycały również ostatnie zdjęcia wykonane przez paparazzi. Widać na nich Beyonce ubraną w zwiewną sukienkę odcinaną pod biustem. Kreacja podkreśliła  brzuch, a sama wokalistka, wygląda, jakby była w pierwszych miesiącach ciąży

Czy Beyonce jest w ciąży? Nagrania z ostatniego koncertu temu przeczą 

Na koncercie w Paryżu jednemu z fanów udało się uchwycić piosenkarkę z bardzo bliska. Na nagraniu artystka ma obcisły trykot i nie widać ciążowych krągłości. 

Ciążowego brzuszka nie uwydatniła też koszulka reprezentacji Francji, którą Beyonce  założyła podczas koncertu, kiedy było już jasne, że Francja wygrała Mistrzostwa Świata w Rosji. 

Beyonce znów spogląda na swój brzuch

Niestety pozostaje to w sprzeczności, z tym, co pokazują wspólne zdjęcia Beyonce i Jay Z. Widać na nich, jak piosenkarka spogląda na swój brzuch, a muzyk z kolei obdarza ukochaną czułym spojrzeniem.

Czy gwiazda jest w ciąży z pewnością przekonamy się niebawem. 

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.