Fan napisał Katarzynie Warnke, że powinna przestać grać u Vegi. Szybko zareagowała. I to dosadnie

Katarzyna Warnke wdała się w słowną potyczkę z fanem. Aktorka broniła Patryka Vegi i jego filmów.

Katarzyna Warnke jest aktorką, która sławę zawdzięcza m.in. filmom Patryka Vegi. Warnke zagrała w w kilku produkcjach tego reżysera, jak choćby 'Botoks", czy "Kobiety mafii". Teraz wystąpi w kolejnym filmie - "Klatka". Do tej roli Warnke pozbyła się swoich blond włosów i ogoliła głowę

Fan zaczepia Katarzynę Warnke

Katarzyna Warnke opublikowała na swoim Instagramie portret, na którym ma na sobie olbrzymi naszyjnik. Pod zdjęciem pojawiło się wiele komplementów. Aktorka zwróciła jednak uwagę na jedną z mniej przyjemnych wypowiedzi. 

 

Jeden z komentujących zwrócił się bezpośrednio do aktorki, by nie grała już więcej u Patryka Vegi

Szanuję ogolenie głowy. Pani ma taką klasę w sobie, a włosy to tylko mały dodatek. Mam tylko jedną prośbę, proszę nie grać już u Vegi... Zły reżyser, oj bardzo zły.

Katarzyna Warnke odpowiada na zaczepkę fana

Warnke szybko zareagowała i odpowiedziała na komentarz, który, jak można wnioskować po reakcji aktorki, uraził ją. 

Lubię grać u Vegi i szanuję tę pracę i widownię, która te filmy ceni. Proszę wybaczyć, ale Pani/Pana "prośba" jest nie na miejscu.

Na tym krótkim komentarzu jednak się nie skoczyło. Warnke postanowiła opowiedzieć raz jeszcze, tym razem jeszcze bardziej stanowczo. 

Proszę Pana, Pańskie wypowiedzi nacechowane są bufonadą, której nie znoszę. Nie wiem, czym się Pan zajmuje, mam nadzieję, że zrobił Pan wiele dla polskiej kultury, bo jeżeli nie, to już nic Pana w moich oczach nie broni. Mam Pan jakieś zaściankowe podejście do polityki kulturalnej, chyba chciałby Pan żyć w kraju, w którym mówi się ludziom, co jest dobre, a co złe. Spokojnie, do tego zmierzamy w Polsce. Snobizm bywa dobry, ale bufonada nie - napisała w komentarzu aktorka 

Jak widać, Katarzyna Warnke nie pozwoli obrażać ani Vegi, ani jego filmów. Z jej wypowiedzią zgodziło się wielu fanów, którzy przyznali, że filmy znanego reżysera są dobre i dzięki nim mogli odkryć Katarzynę Warnke. A jakie jest Wasze zdanie? Lubicie jego filmy?

AG

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.