Na czerwonym dywanie doszło do bójki. Reżyser rzucił się na sportowca. Takie rzeczy tylko w Hollywood

Podczas premiery filmowej reżyser David Arquette i wrestler RJ City pobili się. Takie rzeczy tylko w Hollywood!

Takich rzeczy na czerwonym dywanie nie widzimy często (na szczęście). Podczas premiery filmu "350 days", dokumentu o wrestlingu, doszło do rękoczynów. Przed wejściem do sali kinowej reżyser David Arquette pobił się z wrestlerem, RJ City. 

David Arquette i RJ City - bójka na czerwonym dywanie

Portal TMZ podaje, że panowie pobili się, ponieważ sportowiec nie chciał pozować do zdjęć ze stojącym obok reżyserem. Arquette stracił cierpliwość i popchnął mężczyznę, a ten nie pozostał mu dłużny. RJ spoliczkował reżyseria i uciekł ze ścianki. Całą przepychankę możemy zobaczyć na YouTube portalu:

 

Cała akcja miała miejsce w czwartek i nie była tak groźna, jak mogłoby się wydawać. Arquette co prawda miewa problemy z kontrolowaniem emocji (został wyrzucony z urodzin Justina Biebera), ale ta sprzeczka wyglądała na zaplanowaną akcję. W niedzielę reżyser i RJ spotkali się na ringu. 

Cała akcja wyglądała na rozgrzanie publiczności przed walką i zrobienie szumu wokół wydarzenia.

David Arquette

David Arquette jest nie tylko reżyserem, ale też producentem filmowym, scenarzystą i aktorem, znanym głównie z serii "Krzyk".  Pochodzi z rodziny silnie związanej z filmem - jest synem aktora i producenta Lewisa Arquette oraz bratem czworga amerykańskich aktorów. W 1996 roku zaczął spotykać sie z Courteney Cox, którą poślubił 3 lata później. Rozwiedli się w 2013 roku. Mają 14-letnią córkę. Aktualnie związany jest z Christiną McLarty, z którą wziął ślub w 2015 roku.

OG