Thomas Markle stracił kontakt z córką. Twierdzi, że Meghan jest zastraszona. "Znam ją, widzę to w jej oczach"

Ojciec Meghan Markle udzielił kolejnego wywiadu w telewizji. Twierdzi, że wbrew pozorom jego córka wiedzie teraz ciężkie życie.

Ojciec Meghan Markle, Thomas Markle, wypowiedział się przed kamerami dla ''The Sun''. Jego zdaniem Meghan jest zastraszona.

Ojciec Meghan Markle: ona jest przerażona

Meghan Markle nie utrzymuje ostatnio bliskich stosunków ze swoim ojcem. On jednak nie uważa, że to jakakolwiek przeszkoda w wypowiadaniu się o słynnej córce i jej prywatnym życiu. W swoim drugim telewizyjnym wywiadzie ojciec Meghan Markle powiedział bardzo niepokojące rzeczy:

Myślę, że ona jest przerażona. Widzę to w jej oczach, widzę to na jej twarzy, widzę to w jej uśmiechu.

Dodał też:

Widziałem jej uśmiech przez lata. Znam jej uśmiech. Nie podoba mi się ten, który widzę teraz. To nawet nie jest sceniczny uśmiech - to uśmiech bólu. To mnie naprawdę martwi.


Ojciec księżnej Meghan jest też przekonany, że jest ona poddana zbyt dużej presji. Dodaje, że dołączenie do rodziny królewskiej ma bardzo wysoką cenę. 

 

Ojciec Meghan nie może się skontaktować z córką

Ojciec Meghan Markle mówi też, że od czasu swojego pierwszego wywiadu nie może się dodzwonić do swojej córki. Numer telefonu, który dostał, przestał działać. W dodatku utrzymuje, że nie ma też żadnego adresu, pod który mógłby choćby wysłać list do córki, jest więc całkowicie od niej odcięty.

Chciałby jej przekazać, że bardzo ją kocha i przeprasza za wszystkie błędy i bardzo za nią tęskni.

W ubiegłym miesiącu serwis ET donosił, że relacje Meghan Markle i księcia Harrego z ojcem księżnej nie funkcjonują najlepiej. Nikt ich nie uprzedził o wywiadzie Thomasa w ''Good Morning Britain''.

Informator z otoczenia pałacu donosi, że Meghan rozumie, iż ojciec jest nieustannie nękany przez paparazzi, ale trudno jej przyjąć jego przeprosiny, kiedy bierze od mediów pieniądze. Meghan bardzo kocha ojca, jednak nie może się przemóc, żeby naprawić z nim stosunki. Być może po prostu potrzebuje czasu.

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.