Kate Upton jest w ciąży! Jej mąż dodał rozczulający wpis. "Będziesz niesamowitą mamą"

To już pewne. Kate Upton i Justin Verlander zostaną rodzicami. Modelka potwierdziła na Instagramie, że spodziewa się dziecka.

Kate Upton i Justin Verlander w listopadzie ubiegłego roku pobrali się. Teraz nastąpiły kolejne zmiany w ich życiu. Para spodziewa się dziecka!

Kate Upton potwierdziła, że jest w ciąży

Plotki o tym, że modelka jest w ciąży, krążyły już od jakiegoś czasu. Teraz już mamy pewność, bo Upton sama to napisała na swoim instagramowym profilu.

W ciąży w Miami - potwierdziła.
 

Modelka opublikowała w sieci fotografię, do której pozuje w białej koszulce i czerwonym komplecie. Takie samo zdjęcie znalazło się na profilu jej męża, który dodał bardzo miły opis.

Będziesz niesamowitą mamą! Nie mogę się już doczekać rozpoczęcia nowej podróży z tobą. Jesteś najbardziej rozważną, kochającą, troskliwą i silną kobietą, jaką kiedykolwiek poznałem. Jestem bardzo dumny, że nasze maleństwo będzie wychowywane przez taką kobietę jak ty. Bardzo Cię kocham - napisał.

Chociaż potwierdzili, że ich rodzina się powiększy, to patrząc na zdjęcie modelki prawie nie widać tam ciążowego brzucha. Jak myślicie, który to miesiąc?

MT

'Rolnik szuka żony'. Pary, które przetrwały