Taco Hemingway śpiewa o Idze Lis na nowej płycie? ''Powiem to głośno: Jestem w niej zakochany''

Taco Hemingway wydał 13 lipca swoją nową płytę ''Cafe Belga''. Jest tam klika tekstów o jego ukochanej. W świetle doniesień z ostatnich miesięcy, wszyscy podejrzewają, że śpiewa o Idze Lis.

Taco Hemingway kilka miesięcy po wydaniu hitowej ''Somy'' w duecie z Quebo, wypuścił świeży solowy projekt ''Cafe Belga''. Raper od początku swojej działalności śpiewa o kobietach, w których jest zakochany. Po przesłuchaniu tej płyty, wszyscy się zastanawiają - czy te teksty są o Idze Lis?

Taco Hemingway i Iga Lis

Od dłuższego czasu mówi się, że Taco Hemingway i Iga Lis są parą. Fani rapera w napięciu śledzą Instagram córki Kingi Rusin i Tomasza Lisa, by wyłapywać z jej zdjęć drobne smaczki. Tak ktoś doszedł do wniosku, że modelka miała na placu sygnet, który należy do Taco. Spekulowało się też, że pojechali razem na wakacje, gdzie Filip Szcześniak robił Idze zdjęcia.

Taco Hemingway - teksty o Idze Lis?

Nie od dziś wiadomo, że Taco Hemingway pisze teksty o swoim życiu i o tym, co się w nim dzieje. Nie jest inaczej w przypadku najnowszej płyty ''Cafe Belga''. W kilku piosenkach pojawiły się wzmianki o jego ukochanej. Naturalnie, wierni słuchacze nie są w stanie się oprzeć wrażeniu, że dotyczą one relacji z Igą Lis. Najwięcej kontrowersji wzbudziły słowa z piosenki  "4 AM in Girona" - śpiewanej po angielsku.

 

Nie uśpiło to jednak niczyjej czujności. Poszło o następujące wersy:

Przy okazji, ona nienawidzi, kiedy nazywają ją modelką,
To niesprawiedliwe, ona woli teraz książki

Igę Lis często nazywa się modelką właśnie, a przy okazji dziewczyna już niedługo zacznie studia - stąd te książki pewnie. Ale im dalej idzie tekst, tym robi się ciekawiej:

Mamy teraz sezon polowania na lisy (sic! przyp.red.),
Nie przestaną, dopóki czegoś nie dorwą,
Ten związek przyśpieszył im bicie serca,
Powiem to teraz, upewnię się, że wyraźnie,
Jestem w niej zakochany,
Proszę, macie to, wsadźcie to do swojego artykułu

No bardziej prostolinijnie chyba się tego powiedzieć nie dało bez używania imion. Jest jeszcze jedna piosenka, która też wydaje się pasować do opisu Igi:

Ona leży nago jestem, Modigliani, Modigliani Złote włosy i bordowy stanik Jak Gryffindor świeci szyją, jestem Modigliani (...)
Zdejmuj suknię, ej W końcu sami

Gdybyśmy byli rodzicami niewiasty, która jest bohaterką tej pieśni, nie chcielibyśmy tego słuchać.

 

Jak myślicie, ta teoria ma sens?

JAB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.