Meghan Markle znów złamała protokół. Jej wypowiedź wywołała niemały skandal

Meghan Markle ma na koncie kolejne złamanie jednej z zasad protokołu. Tym razem nie chodzi o jej strój, a o to, co powiedziała.

Meghan Markle nadal uczy się zasad protokołu, który obowiązuje w rodzinie królewskiej. Jak widać, nie przyswoiła jeszcze wszystkich, albo to stres powoduje, że o nich zapomina. 

Meghan Markle i książę Harry w pierwszej podróży dyplomatycznej

Książę Harry i księżna Sussex od kilku dni przebywają w Irlandii. Są tam w pierwszej wspólnej podróży dyplomatycznej. Para spotkała się tam z senator Catherine Noone, która poruszyła temat prawa aborcyjnego.

Meghan Markle o aborcji

W rozmowie z Noone, Meghan wyraziła swoje poparcie dla Irlandczyków, którzy według wyników głosowania chcą mieć prawo do decydowania o aborcji. Dodała, też że cały czas na bieżąco śledziła ten temat. 

Catherine Noone pochwaliła się spotkaniem na swoim Twitterze. Przytoczyła też tam treść rozmowy z Meghan Markle, a to wywołało oburzenie. Według protokołu, członkowie rodziny królewskiej mają zakaz wyrażania swoich poglądów. Co prawda senator Noone usunęła swój wpis z sieci, ale wieść o wypowiedzi Meghan bardzo szybko się rozeszła. 

Myślicie, że królowa Elżbieta wyciągnie konsekwencje z tych nagromadzonych wpadek Meghan Markle?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.