Monika Mrozowska urodziła troje dzieci. Teraz pozuje w bikini. "Kocham swój brzuch, piersi, pupę"

Monika Mrozowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w bikini. W ten sposób chciała zachęcić kobiety, by walczyły ze swoimi kompleksami.

Monika Mrozowska znana szerszej publiczności z roli Majki z "Rodziny zastępczej" sama od jakiegoś czasu jest mamą.

Na swoim Instagramie aktorka opublikowała ostatnio zdjęcia w bikini. W ten sposób chciała poruszyć ważny problem, jakim jest akceptacja własnego ciała.

Nie ma bardziej bezwzględnego krytyka od nas samych. Większość z nas, pięknych, mądrych, atrakcyjnych kobiet w swoim odbiciu w lustrze, zawsze znajdzie coś, do czego można się przyczepić. (...) - pisze Mrozowska 

Monika Mrozowska: kocham swoje nogi, brzuch, piersi...

Aktorka odniosła się też do własnych "niedoskonałości". Nie dość, że bardzo dokładnie je wyliczyła, to na koniec powiedziała, że je akceptuje!

Na moim brzuchu widać ślady trzech ciąż. Tuż pod linią bikini, blizna, pamiątka po trzech cesarskich cięciach, bo dzieci nie chciały się urodzić naturalnie... Tuż przy pępku kolejna, to ślad po usuwaniu wyrostka (...) Powiem Wam dziś tylko, że kocham moje nogi, moje ręce, moją pupę, mój brzuch (...) kocham moje piersi!

Fani zachwyceni wpisem Mrozowskiej 

Pod zdjęciami aktorki pojawiło się bardzo wiele pozytywnych komentarzy, głownie od kobiet. Panie cieszyły się, że ktoś w końcu wypowiedział tę ważną prawdę. 

Dokładnie... mądre słowa
Brawo za odwagę, widoczną w tekście i na zdjęciu 
Pięknie napisane

Zdjęcia i post skomentowała również Aleksandra Szwed - serialowa siostra Mrozowskiej. 

Komentarz Aleksandry SzwedKomentarz Aleksandry Szwed Fot. monikakingamrozowska/Instagram

Mrozowska chciała udowodnić, że można kochać własne niedoskonałości, a przede wszystkim się ich nie wstydzić.

To naturalne, że ciało kobiety zmienia się po ciąży. Niestety wiele kobiet o tym zapomina, zwłaszcza, że w mediach często pojawiają się zdjęcia młodych mam, które chwalą się płaskim brzuchem i jędrnymi piersiami na kilka tygodni po porodzie.Tym bardziej cieszymy się, że aktorka zabrała głos w tej sprawie. 

AG

One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Więcej o:
Komentarze (62)
Monika Mrozowska urodziła troje dzieci. Teraz pozuje w bikini. "Kocham swój brzuch, piersi, pupę"
Zaloguj się
 • xurus

  Oceniono 11 razy 11

  Figura niczego sobie.

 • Gość: tgdsfvds

  Oceniono 11 razy 7

  To się nazywa "zdjęcie z handicapem". Jakby wrzuciła zdjęcie bez podpisu to byłby hejt że celulit, że obwisłe, że nie ma kaloryfera. Jak w opisie jest mowa o walce i akceptacji siebie wtedy hejterki wspierają.

 • Gość: ala

  Oceniono 6 razy 4

  super Pani wygląda, ja niestety nie mogę pochwalić się takim ciałem po trójce dzieci; jednak faktycznie najpiękniejsze jest to, że to w 100% Pani własne ciało, brawo!

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy 4

  Wygląda super! <3

 • Gość: Honorata

  Oceniono 2 razy 2

  Super

 • Gość: Lila

  Oceniono 5 razy 1

  cóż, każdy pretekst jest dobry, żeby celebrować swój narcyzm, już rzygam tymi zdjęciami w bikini, czy każda celebrytka naprawdę MUSI?
  no rzeczywiście strasznie "pomogła" wszystkim zaakceptować siebie, miliony kobiet są jej dozgonnie wdzięczne za tę fotę,
  dajcie już, kurna, spokój

 • Gość: Bajerantka

  Oceniono 9 razy 1

  Figura przede wszystkim zależy od genow, predyspizycji. Budowa, proporcje, masa mięśniowa to podstawa, a niewłasciwym trybem życia można to zmieniac na lepsze lub gorsze. Niektórzy jedzą dużo i są szczupli inni odwrotnie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX