Monika Mrozowska urodziła troje dzieci. Teraz pozuje w bikini. "Kocham swój brzuch, piersi, pupę"

Monika Mrozowska opublikowała na swoim Instagramie zdjęcia w bikini. W ten sposób chciała zachęcić kobiety, by walczyły ze swoimi kompleksami.

Monika Mrozowska znana szerszej publiczności z roli Majki z "Rodziny zastępczej" sama od jakiegoś czasu jest mamą.

Na swoim Instagramie aktorka opublikowała ostatnio zdjęcia w bikini. W ten sposób chciała poruszyć ważny problem, jakim jest akceptacja własnego ciała.

 
Nie ma bardziej bezwzględnego krytyka od nas samych. Większość z nas, pięknych, mądrych, atrakcyjnych kobiet w swoim odbiciu w lustrze, zawsze znajdzie coś, do czego można się przyczepić. (...) - pisze Mrozowska 

Monika Mrozowska: kocham swoje nogi, brzuch, piersi...

Aktorka odniosła się też do własnych "niedoskonałości". Nie dość, że bardzo dokładnie je wyliczyła, to na koniec powiedziała, że je akceptuje!

Na moim brzuchu widać ślady trzech ciąż. Tuż pod linią bikini, blizna, pamiątka po trzech cesarskich cięciach, bo dzieci nie chciały się urodzić naturalnie... Tuż przy pępku kolejna, to ślad po usuwaniu wyrostka (...) Powiem Wam dziś tylko, że kocham moje nogi, moje ręce, moją pupę, mój brzuch (...) kocham moje piersi!

Fani zachwyceni wpisem Mrozowskiej 

Pod zdjęciami aktorki pojawiło się bardzo wiele pozytywnych komentarzy, głownie od kobiet. Panie cieszyły się, że ktoś w końcu wypowiedział tę ważną prawdę. 

Dokładnie... mądre słowa
Brawo za odwagę, widoczną w tekście i na zdjęciu 
Pięknie napisane

Zdjęcia i post skomentowała również Aleksandra Szwed - serialowa siostra Mrozowskiej. 

Komentarz Aleksandry SzwedKomentarz Aleksandry Szwed Fot. monikakingamrozowska/Instagram

Mrozowska chciała udowodnić, że można kochać własne niedoskonałości, a przede wszystkim się ich nie wstydzić.

To naturalne, że ciało kobiety zmienia się po ciąży. Niestety wiele kobiet o tym zapomina, zwłaszcza, że w mediach często pojawiają się zdjęcia młodych mam, które chwalą się płaskim brzuchem i jędrnymi piersiami na kilka tygodni po porodzie.Tym bardziej cieszymy się, że aktorka zabrała głos w tej sprawie. 

AG

One niedawno urodziły. Które celebrytki ostatnio zostały mamami?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.