Mały chłopiec chciał zwrócić na siebie uwagę Meghan Markle i... pociągnął ją za włosy. Urocze to mało powiedziane

Meghan Markle kolejny raz udowodniła, że ma doskonały kontakt z dziećmi. Na zaczepki chłopca, który ciągnął ją za włosy, odpowiedziała serdecznym uśmiechem.

Meghan Markle towarzyszy obecnie księciu Harry'emu podczas wizyty dyplomatycznej w Irlandii i to oczywiście na nią są zwrócone oczy całego świata. Media komentują każdą jej stylizację i doszukują się wpadek, których księżna zalicza już coraz mniej. Ostatnio fotoreporterzy uchwycili dla odmiany bardzo uroczą sytuację z Meghan w roli głównej. 

Meghan Markle zaczepiona przez chłopca

3-letni Walter Kieran trzymany na rękach przez tatę postanowił zwrócić na siebie uwagę księżnej, ciągnąc ją za włosy i dotykając jej twarzy. Meghan odwróciła się z szerokim uśmiechem w jego stronę i wzięła za rękę. 

MEGHAN MARKLE - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>

Podczas tej samej wizyty również książę Harry miał zabawny incydent z dzieckiem, które pociągnęło go za brodę. "People" informuje, że roześmiany książę miał mu powiedzieć:

Już niedługo też może będziesz miał brodę!

Meghan Markle, książę HarryMeghan Markle, książę Harry EAST NEWS

Meghan Markle ma świetny kontakt z dziećmi

Kilka dni temu fotoreporterzy uwiecznili podobną sytuację z Meghan w roli głównej. Zaczepiona przez małą dziewczynkę przykucnęła, złapała ją za rękę i zaczęła rozmowę. Mówi się, że księżna ma świetny kontakt z dziećmi, dlatego razem z Harrym nie mogą się doczekać własnych


WJ

Więcej o: