Cardi B urodziła. Raperka dała dziecku bardzo nietypowe imię

Cardi B ogłosiła na Instagramie, że po raz pierwszy została mamą. Raperka pochwaliła się też odważnymi zdjęciami zrobiony w czasie ciąży.

Cardi B ogłosiła, że urodziła córkę. 10 lipca amerykańska raperka i jej mąż, Offset, zostali szczęśliwymi rodzicami. Na Instagramie gwiazdy pojawiły się jej odważne, roznegliżowane zdjęcia zrobione jeszcze w trakcie ciąży i informacja o rozwiązaniu.

Cardi B urodziła córkę

Do zdjęć raperka dołączyła krótkie opisy, w których zdradziła, jakie imię otrzymała córka. Okazuje się, że Cardi B i jej ukochany zdecydowali się na dość nietypowy wybór. Ich pociecha ma na imię Kulture. Jej pełne imię i nazwisko brzmi Kulture Kiari Cephus

 

Pod postami pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami:

Pięknie wyglądasz! Gratulacje!
Oryginalne imię. Brawo!

Niektórzy zauważyli też, że na zdjęcia Cardi przypomina Beyonce. Trudno się z tym nie zgodzić.

Inspirowałaś się podczas sesji Beyonce?
Wyglądasz tutaj jak Beyonce!

Cardi B - kim jest?

Cardi B to amerykańska gwiazda rapu. Od 2015 do 2017 roku występowała w reality show "Love & Hip Hop: New York". Według magazynu "Time", Cardi B jest jedną ze 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie w 2018 roku.

7 kwietnia tego roku, w trakcie pamiętnego występu w programie "Saturday Night Live" ogłosiła, że jest w ciąży. Dwa miesiące później na jaw wyszło, że raperka i jej partner Offset, wzięli ślub.

KS

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.