Marina Łuczenko-Szczęsna podróżuje z synem. Pochwaliła się zdjęciem z Liamem. Słodki widok!

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazała kolejne zdjęcie rączek małego Liama. Czy żona Wojciecha Szczęsnego będzie dbała o prywatność syna?

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny 30 czerwca świętowali narodziny pierwszego syna Liama. Oboje pochwalili się tym szczęśliwym wydarzeniem kilka dni później, publikując zdjęcie rączek maluszka.

 

Marina Łuczenko-Szczęsna pokazuje kolejne zdjęcie z Liamem

Od dnia, w którym Szczęśni pochwalili się, że zostali rodzicami, żadne z nich nie pokazało zdjęcia małego Liama. W końcu zrobiła to Marina, która na swoim Insta Stories dodała urocze zdjęcia rączek maluszka. Liama można też dostrzec w kadrze zdjęcia z samochodu - widać, jak leży nosidełku. Niestety na fotografii dostrzec można znów tylko rączkę chłopca. 

LIAM SZCZĘSNY - ZOBACZ NOWE ZDJĘCIE<<<

Marina pójdzie w ślady Anna Lewandowskiej? 

Marina w czasie ciąży bardzo dbała o swoją prywatność i długo nie przyznawała się, że zostanie mamą. Czy teraz równie mocno będzie dbała o prywatność Liama i nie będzie pokazywała twarzy syna? Być może pójdzie w ślady Anny Lewandowskiej, która chętnie pokazuje zdjęcia z Klarą, ale wszystkie fotografie są skrupulatnie wybierane. Dzięki temu do tej pory nie wiedzieliśmy twarzy córki Lewandowskich. 

AG

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Więcej o: