Socha pokazała zdjęcia z baby shower. Wystrój sugeruje płeć dziecka. Wśród gości same sławy

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z baby shower. Wystrój przyjęcia sugeruje płeć trzeciego dziecka aktorki. Na przyjęciu pojawiły sięznane gwiazdy, m.in. Katarzyna Zielińska i Agnieszka Sienkiewicz.

Małgorzata Socha jest szczęśliwą mamą dwóch uroczych dziewczynek - Zosi i Basi. Niedługo na świat przyjedzie trzecie dziecko aktorki. Z tej okazji koleżanki urządziły dla aktorki baby shower.  Socha pochwaliła się na swoim Instagramie zdjęciami z tego przyjęcia. Na fotografiach widać, że atmosfera na była bardzo żywa i serdeczna. 

Póki co nie wiadomo jakiej płci będzie trzecie dziecko aktorki, bo ta nie chce zdradzać tego mediom. Jednak wystrój na przyjęciu sugeruje, że tym razem będzie to chłopiec. 

Na baby shower Sochy pojawiło się wiele aktorek

Na baby shower pojawili się znakomici goście. Wśród zaproszonych osób zjawiło się wiele aktorek. Na zdjęciach widzimy uśmiechniętą Katarzynę Zielińską, Andżelika Piechowiak, Annę Cieślak, Martę Żmudę-Trzebiatowską, czy Agnieszkę Sienkiewicz.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z BABY SHOWER MAŁGORZATY SOCHY>>>>

Małgorzata Socha nie planuje więcej dzieci? 

Pod zdjęciami Małgorzata Socha dodała wpis, w którym dziękuje gościom za przybycie i cieszy się z przyjęcia. Pisze jednak również, że to jednak jej ostatnie baby shower. Czyżby więc aktorka nie planowała więcej dzieci? 

Mój pierwszy i OSTATNI BABY SHOWER. Co to był za cudowny wieczór. Dziękuje Wam Dziewczyny ze byłyście ze mną, to było dla mnie bardzo ważne. Dałyście mi siłę i ogromną dawkę pozytywnej energii.
 

Internauci komentują baby shower Małgorzaty Sochy

Pod zdjęciami pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Wiele fanek zachwycało się również oprawą graficzną przyjęcia. Jednak uwadze fanów nie umknął też wpis aktorki, o tym, że to ostatnia tego typu impreza. 

Trzymamy kciuki żeby jednak nie był ostatni. Szkoda takich dobrych genów.
Nigdy nie mów nigdy.
Proszę nie pisać, że ostatni. Nigdy nie wiemy, co jeszcze przed nami.
Dlaczego ostatni? - czytamy w komentarzach. 

W końcu jedna z fanek stanęła w obronie aktorki. 

Dlaczego interesuje was, czemu "ostatni"? To sprawa chyba tylko Pani Małgosi.

My jednak zwróciliśmy uwagę na komentarz Katarzyny Zielińskiej, która zachwalała przyjęcie. 

Komentarz Katarzyny ZielińskiejKomentarz Katarzyny Zielińskiej Fot. malgosia_socha/Instagram

I my się z tym zgadzamy, Małgorzata Socha jest piękną matką. Myślicie, że tym razem urodzi synka? 

AG

Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Więcej o:
Copyright © Agora SA