Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat chcą razem zamieszkać. Dom ma być luksusowy. Znamy szczegóły

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat planują zrobić kolejny ważny krok w swoim związku i zamieszkać razem. "Flesz" zdradza, jak będzie wyglądała ich wspólna posiadłość w Los Angeles.

Ostatnio fanów zaskoczyła wiadomość, że Alicja Bachleda-Curuś rezygnuje z roli w serialu TVN "Pod powierzchnią". Aktorka zdradziła, że chodzi o "przyczyny osobiste i rodzinne", ale konkretnego powodu nie ujawniła. Teraz z pewnością będzie miała więcej czasu na rzekomo planowaną przeprowadzkę.

Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat zamieszkają razem

Gdy Marcin Gortat ogłosił, że po 4 latach gry w Washington Wizards zmienia klub na Los Angeles Clippers, od razu pojawiły się plotki, że ta decyzja jest podyktowana  przyczynami osobistymi, bo dzięki temu będzie bliżej Alicji. Teraz znajoma sportowca zdradza w rozmowie z "Fleszem", że para faktycznie szuka wspólnego domu. 

Chcą kupić posiadłość z ogromnym ogrodem, w którym będzie basen i miejsce na plac zabaw dla Henry'ego. Dom musi mieć kilka sypialni i łazienek oraz garaż, który pomieści cztery samochody Marcina i auto Alicji.

Pierwsze plotki o tym, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są razem, pojawiły się na początku 2017 roku. Na ich potwierdzenie trzeba było jednak poczekać prawie pół roku, kiedy para pierwszy raz pokazała się razem na imprezie

Zobacz wideo

WJ