Obraźliwe komentarze pod zdjęciem Kamila Grosickiego z wakacji. Piłkarz nie wytrzymał. "Co ty myślisz, że ja nie przeżyłem porażki?"

Kamil Grosicki przebywa obecnie na Ibizie. Piłkarz pochwalił się na Instagramie zdjęciem z wakacji. Pod fotografią pojawiły się ostre komentarze internautów. Sportowiec stracił w pewnym momencie cierpliwość i odpowiedział.

Po przegranej na mistrzostwach świata w Rosji, piłkarze postanowili odpocząć i zregenerować siły w odległych zakątkach świata. Najpierw Robert Lewandowski pochwalił się, że jest na wakacjach z rodziną, a teraz przyszła pora na Kamila Grosickiego. Piłkarz wraz ze Sławomirem Peszko przebywają obecnie na Ibizie. Ten fakt nie spodobał się wszystkim kibicom.

Kamil Grosicki zaatakowany przez kibiców

Kamil Grosicki opublikował na Instagramie zdjęcie z wakacji. Na fotografii widzimy go z żoną, Sławomirem Peszko i przyjaciółmi.

Obiad z przyjaciółmi - napisał.
 

Pod zdjęciem pojawiły się setki komentarzy. Także te, w których kibice w ostrych słowach krytykują polskich piłkarzy i zarzucają im, że zamiast przejąć się porażką, wyjechali na wakacje. Na jeden z wyjątkowo obraźliwych komentarzy piłkarz odpowiedział.

Oszuści i bydło.
Chciałbym cię spotkać na żywo... - odpisał Grosicki.

Ale dalej było jeszcze mocniej.

Patałachy. Tylko selfie w głowach i lans. Pokazalibyście trochę skruchy i przeprosili! Bo jest za co.

W tym momencie Kamil nie wytrzymał i zdobył się na osobisty komentarz.

Mózgu, ty myślisz, że ja nie przeżyłem porażki? Co ty wiesz o porażce... Żegnam.

Byli też tacy, którzy szybko stanęli w obronie Groskickiego. Pisali, że pomimo porażki całym sercem są z reprezentacją Polski.

Nie przejmuj się. Teraz przegraliście, za dwa lata pokażecie na co was stać. Jesteśmy z wami!
Każdy ma prawo do porażki i do tego, żeby wyjechać na wakacje.
Współczuję ci, że musisz czytać takie komentarze. W ogóle się tym nie przejmuj. Prawdziwi kibice będą z wami zawsze!

My też wierzymy w to, że podczas Euro 2020 Polacy będą mieć więcej szczęścia!

KS