Sylwia Nowak wyszła za mąż! Gwiazda "Miłości na bogato" pokazała suknię ślubną i przystojnego męża

Sylwia Nowak powiedziała sakramentalne "tak". Aktorka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami i nagraniami z wesela.

Sylwia Nowak zrobiła swoim fanom niemałą niespodziankę. Gwiazda serialu "Miłość na bogato" wyszła za mąż. Aktorka nie ujawniała wcześniej swoich planów związanych ze ślubem. Ponadto niewiele osób wiedziało, że ma narzeczonego. Na jej Instagramie na próżno szukać zdjęć z ukochanym, a na "salony" przychodzi sama.

Sylwia Nowak wyszła za mąż

Tymczasem w sobotę na jej Instastories pojawiły się zdjęcia i nagrania z wesela. Aktorka pochwaliła się przystojnym mężem Bartłomiejem i śliczną suknią ślubną.Sylwia postawiła na dopasowaną, koronkową kreację z długim rękawem i odsłoniętymi ramionami. Do haftowanej sukni dobrała klasyczne szpilki w kolorze nude i naturalne, luźno puszczone fale. Jeśli chodzi o biżuterię, gwiazda zdecydowała się na minimalizm. Jednak przy tak bogato zdobionej kreacji jest to w pełni zrozumiałe.

SYLWIA NOWAK - ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>

Młodej parze życzymy wszystkiego, co najlepsze na nowej drodze życia!

 

Sylwia Nowak - czym się zajmuje?

Sylwia Nowak dała się poznać szerszej publiczności występując w serialu "Miłość na bogato". Jej kariera nie skręciła jednak w kierunku aktorstwa, lecz sportu. Modelka została ambasadorką MyFitness.pl. Kilkakrotnie pojawiła się też na okładkach magazynów Playboy i CKM. W 2017 roku redaktorzy tego drugiego pisma uznali, że Sylwia Nowak jest posiadaczką najpiękniejszych piersi w całym show-biznesie.

Sylwia Nowak wyszła za mąż! Gwiazda pochwaliła się przystojnym mężem i suknią ślubną

KS