Grzegorz Krychowiak na sprośnym wideo. W roli głównej Celia Jaunat. Fani: Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy

Grzegorz Krychowiak wypoczywa na Bahamach. Jego ukochana Celia Jaunat pokazała kompromitujące nagranie, na których widać dziwne pieszczoty, jakim poddają się zakochani.

Grzegorz Krychowiak odpoczywa a na wakacjach ze swoją ukochaną, Celią Jaunat. Para najpierw wypoczywała na Florydzie, a teraz wybrała się na Bahamy. 

Zdjęciami i nagraniami z wakacji niezwykle chętnie dzieli się właśnie Celią Jaunat, która jakiś czas temu pokazała prężącego się na plaży Grzegorza Krychowiaka. Teraz jej filmy stają się coraz bardziej odważne. 

Grzegorz Krychowiak i jego nietypowe pieszczoty z Celią Jaunat

Jaunat na swoim InstaStories pokazała, jak bawi się z piłkarzem na plaży. Na nagraniu widzimy, jak Grzegorz Krychowiak lepi babki z piasku, gdy nagle ukochana zachodzi go od tyłu i... wkłada mu palec w pupę! Kilkusekundowy film ma wymowny tytuł "Prezent".

Film obiega sieć. Zainteresował się nim prześmiewczy profil -  Franiciszek Smóda. Nagranie zostało tam opatrzone zabawnym podpisem.

Klikacie na własną odpowiedzialność. Tylko mi nie płakać potem!

Grzegorz Krychowiak skompromitowany? Celia Jaunat zaszalała

Po filmem udostępnionym na Twiiterze pojawiło się wiele żartobliwych komentarzy. Grzegorz Krychowiak stał się obiektem kpin.

Nic gorszego chyba nie zobaczę dzisiaj w internecie.
Co się zobaczyło, to się nie odzobaczy!
Chłopie, ogarnij się!
Ciekawe, czy coś ciekawego wykopał.

No cóż, przynajmniej fani przestali wypominać piłkarzowi nieudane popisy na mundialu. 

AG

Błaszczykowski stawia na rap, a Lewandowski... Tego piłkarze słuchają przed meczem. Wybór Milika Was powali!

Więcej o: